Örgü Battaniye Modeli ve Yapılışı ( anlatımlı ) 2015

Örgü Battaniye Modeli ve Yapılışı ( anlatımlı ) 2015
24 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 1.104 kez okundu.

Yeni sezonda örgü hakkında harika bilgileri ve harika tasarımları takip etmek istiyorsanız bizim sitemizi takip etmelisiniz.  Bu makalemizde sizlere örgü battaniye modeli , örgü yastık modelleri hakkında bilgi paylaşmak istedim.  2015 yılının diğer örgü battaniye modellerini de diğer makalelerimizde sizlerle paylaşmıştık.

Soğuk günlerde koltuklarınızda otururken üşümemeniz için bu battaniye modelleri sizlere çok yardımcı olacaktır.  2015 yılının bu tasarım harikası örgü modelini açıklamamızı okuduktan sonra örebilir ve yapabilirsiniz.  Örecek olan bayan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin. Umarım modelimizi beğenir , yorumlarda bulunursunuz.

 

Örgü Battaniye Modeli ve Yapılışı ( anlatımlı ) 2015

Örgü battaniye modeli ve yapılışı 2015

213123123

Bir önceki yazımız olan Örgü Masa Örtüsü Modeli ve Yapılışı başlıklı makalemizde 2015 örgü masa örtüsü, çiçekli masa örtüsü örgü modelleri ve dantel örgü masa örtüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
2015 örgü masa örtüsü modelleri
Örgü Masa Örtüsü Modeli ve Yapılışı

Modelimizin yapılışı oldukça kolay ve zahmetsizdir. Yapılışını şemamıza bakarak da yapabilirsiniz. 2015 yılında sizlere sunduğumuz örgü modellerini oldukça rahat ve...

Kapat