Örgü Bebek bluz modelleri ve yapılışı

 örgü bebek bluz modelleri ve yapılışları sizlerle bayanlar…

Kızlar bebeklerinize örgüden bir bluz yapmaya ne dersiniz.. Bu artık mümkün çeşitli yerlerden aldığınız pahalı ve kalitesiz ürünler yerine aldığınız kaliteli bir örgü ipiyle bebeklerinize güzel bir örgü bluz modeli yapabilirsiniz. Bebeğime ne tür bir bluz yapim diye kendinize soru sorarsanız aşağıdaki galerimizden yararlanabilirsiniz her türlü renk ve modelleri mevcuttur.

Örgü bebek bluz modeli ve yapılışı

Bluzun önüne 44 cm zincir çekerek başlayın. Üzerine 32 cm renk renk sıra sıra örün. Tekrar üzerine 24 x 24 cm kare motifin her iki tarafına 10′ar cm, üst kısmına 6 cm örüp dikdörtgen şeklinde tamamlayarak alt kısmında birleştirin. Kollara 40 cm zincirle başlayın.Kolağzınarenkrenk sıralarla devam edin. 44 cm sonra kolu bitirin. Arka bedenin de etek ucuna çizgilerle devam edin. 44 cm zincirle başlayın. 62 cm sonra bitirin. Yakayı kayık yaka yapın.

Örgü bebek bluz modelleri

Bir önceki yazımız olan Boncuklu patik modelleri ve yapılışı başlıklı makalemizde boncuklu patik modelleri ve bpncuklu patik nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Mor renkli çok şık örgü eldiven modeli
Yarım Parmaklı Örgü Eldiven Modelleri

yarım parmaklı örgü eldiven modelleri örnekleri ve resimleriyle sizlerle bayanlar... Merhaba hanımlar, sizlere bu kış sezonunun en güzel parmaksız örgü...

Kapat