Örgü beyaz bluz modelleri çok şıklar

örgü beyaz bluz modelleri örnekleri çeşitleri en güzel en yeni seçimlerle…

Örgü işi yapan kişiler tarafından gerçekten özenli tasarımlar ile hazırlanarak bizlere suınulan çok şık örgü bluz modellerini sizler için derledik dostlar.

Profesyonel eller tarafından harika şekillerde hazırlanan bu bluz modellerini sizlerde çok beğenecek ve benzer tasarımları gardroplarınız içerisine eklemek isteyeceksiniz. Aklınızda bir örgü bluz modeli hazırlamak var ve bunun için kendinize örnek tasarımlar arıyorsanız, sizler için seçtiklerimize mutlaka bir göz atmalı ve benzer tasarımları kendiniz için hazırlamalısınız. En güzel alternatifler ile hazırlanan örgü bluz modellerine bayılacaksınız.

İsterseniz daha fazla uzatmadan, net üzerinden sizler için seçtiğimiz örgü beyaz bluz modellerine gelin birlikte bakalım…

Bir önceki yazımız olan Yazlık örgü yelek modeli ve yapılışı başlıklı makalemizde yazlık örgü yelek modelleri ve yazlık örgü yelek nasıl örülür hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yazlık yelek örgü modelleri
Yazlık örgü yelek modeli ve yapılışı

yazlık örgü yelek modeli ve yapılışı sizlerle bayanlar... Merhaba hanımlar, sizlere yine çok konuşulacak bir örgü modeli paylaşmak istiyorum. 2012...

Kapat