Örgü Çanta Modeli ve Yapılışı Anlatımlı ( 2014 )

Örgü Çanta Modeli ve Yapılışı Anlatımlı ( 2014 )
10 Aralık 2013 tarihinde eklendi, 2.502 kez okundu.

Çok şık örgü çanta modeli ve yapılışı anlatımlı sizlerle…

Çok şık bir örgü çanta modeli ile daha karşınızdayınız hanımlar, Nako tasarımcıları tarafından bu yıl için üretilen bu model hakkında tüm detaylı bilgileri bu makalemde bulabilirsiniz. Örgü denilince ilk akıla gelin nako çok şık bir örgü modeli ile daha karşımızda.

Şimdi bu modelin yapılışına gelelim, sizlere verdiğim bilgiler doğrultusunda hareket ettiğiniz vakit modeli hiç zorlanmadan yapacağınıza eminim hanımlar… İşte örgü çanta modeli ve yapılışı sizlerle. Örecek olan bayan arkadaşlarıma şimdiden kolay gelsin.

örgü çanta modeli derya baykal

Model adı : Çanta
Zorluk derecesi :
İlgili şiş numaraları : 4
Örgü şekli : Jakarlı örgü, Haraşo, Düz örgü
Gerekli malzemeler : 288 (1 Yumak), 4762 (1 Yumak), 4888 (1 Yumak), 282 (1 Yumak), 5498 (1 Yumak)
Mevsim : Her mevsim

Yapılışı:

170 ilmekle başlanır, 30 cm diyagramdaki model yapılıp, bitirilir. Kenar ve taban kısmının dikişi yapıldıktan sonra, çantanın kenarlarına 1 sıra sık iğne yapılırken, çanta sapları için 4 tarafında 3 zincir çekilerek halkalar oluşturulur. Çanta sapı için 4762 renk no.lu iplikle 2 adet 80 cm boyunda saç örgüsü yapılarak, çantanın kenarlarına yapılan halkaların içinden geçirilip, tutturulur.

Bir önceki yazımız olan Çok Şirin "Örgü Bebek Elbisesi" Modeli ve Yapılışı (2014) başlıklı makalemizde örgü bebek elbise yapılışı, örgü bebek elbiseleri ve örgü bebek elbisesi anlatımlı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
yazılı dövmeler
Birbirinden Yaratıcı Bilek Dövmeleri ( 2014 )

Bilek için yaratıcı dövme modelleri ve anlamları En popüler dövme modellerinden biri olan bilek dövmelerin de sezonun en trend modelleri...

Kapat