Örgü Çiçek Desenli Battaniye Modeli ve Yapılışı

Örgü Çiçek Desenli Battaniye Modeli ve Yapılışı
4 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 1.203 kez okundu.

Çiçek desenleri ile oluşturulan birbirinden güzel örgü tasarımlarını bir önceki makalelerimizde sizler ile paylaşmıştık. Bu makalemizde 2015 yılının en yeni örgü çiçek desenli battaniye modelini ve yapılışını sizlerle paylaşıyorum. Modelimizi örmek oldukça zevkli ve zahmetsizdir.

Evlerinizde örgü dekorasyonu yaratmak için ve örgüden yapılan şeylerin evinizi daha güzel gösterdiğini düşünüyorsanız.  Bu battaniye modelini örebilir, evinizde ilkbahar ve yaz havasını yaratabilirsiniz. Yeni sezonda örgü dekorasyonlarının arttığı şu günlerde evinize böyle bir battaniye yapmak oldukça trend ve dekorasyonu yakından takip ettiğinizi ortaya koyacaktır.

Umarım çiçek desenli örgü battaniye modelimizi beğenir , yorumlarda bulunursunuz. Örecek olan bayan arkadaşlarıma şimdiden kolay gelsin.

 

Örgü Çiçek Desenli Battaniye Modeli ve Yapılışı

örgü çiçek desenli şal modeli

TIĞ İLE: Siyah ile 17cm.lik zincir çekip, trabzan ile doldurulur. 12 sıra sonra bitirilir. Gri ile verilen tığ ifli, bu siyah kareninflemadagörünen yollarından örerek tamamlanır.

ARKA: Kırmızıyla 17cm.lik pirinç örgüden kareler örülür. Pirinç örgü, 1 düz – 1 ters örgü,diğer sırada düz yerine ters, ters yerine düz örülür

Adsız

Bir önceki yazımız olan 2015 Örgü Battaniye Modeli ve Yapılışı ( anlatımlı ) başlıklı makalemizde 2015 örgü battaniye, 2015 örgü modelleri ve motifli örgü battaniye yapılışı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
2015 örgü battaniye modeli ve yapılışı
2015 Örgü Battaniye Modeli ve Yapılışı ( anlatımlı )

Sizlere bu makalemde yapılışı oldukça kolay olan ve bir o kadar zahmetsiz olan yeni yıl hediyesi, örgü battaniye modeli ve...

Kapat