Örgü FULAR Modeli ve Açıklamalı Yapılışı ( NAKO )

Örgü FULAR Modeli ve Açıklamalı Yapılışı ( NAKO )
30 Eylül 2013 tarihinde eklendi, 3.318 kez okundu.

örgü fular nasıl yapılır açıklamalı anlatım yapılışı detaylı resimli nako 2013 2014

Kadınların örgü giyim konusunda vazgeçilmezleri arasında yer alan fular, özellikle kış aylarında hazırlanmak istenen kombinlerin en değişilmez parçasıdır. Hemen hemen tüm kadınlar tarafından sevilerek tercih edilen örgü fuların, şimdi özel bir alternatifini sunuyoruz sizlere. Yine Nako’nun bünyesi altından seçerek ayaklarınıza kadar getirdiğimiz bu harika örgü fular, gerçekten çok şık ve çok iddialı bir yapıya sahip. Yapılışı her ne kadar zor olsa da yaptıkça daha da kolay gelebilecek özel bir ürün olan bu örgü fuları kesinlikle kaçırmamanız ve hazırlamanız gerektiğini düşünüyoruz. Daha gördüğünüz andan itibaren çok seveceğiniz bu örgü fuları hazırlamak isteyeceğinizi de adımız gibi biliyoruz. Şimdi isterseniz gelin bu harika örgü fular örneğine birlikte bakalım ve bu özel tasarımı hep birlikte inceleyelim! Çok şık bir yapıya sahip bu harika ürün kaçırılmayacak harika bir alternatif olarak göze çarpıyor.

nako örgü fular örneği ve yapılışı açıklamalı

nako örgü fular örneği ve yapılışı açıklamalı

Model adı     :     AK-019 Fashion Express Fular
Zorluk derecesi     :     Kolay
İlgili tığ numaraları     :     3
Yaş grubu     :     Yetişkin
Örgü şekli     :

Tığla zincir işi
Gerekli malzemeler     :     Fashion Express 60201 (1 yumak), King Moher 300 (1 yumak)
Mevsim     :     Sonbahar, Kış, İlkbahar

Yapılışı:

FULAR YAPILIŞI:

60201 renk no.lu Fashion Express kalitesi ortalanır, 300 renk no.lu iplikle 1 zincir çekilir, ilmek tığdan çıkarılır, ipliğin ön kısmından işlemi yapacağımız ilmeğin alt kısmına getirilir, tığ ile ipliğin üst tarafından altta bulunan iplikten 1 ilmek alınıp, iplik üste geçirilir, 2 cm ara verilir, tekrar alt sıraya batılır, altta bulunan iplikten tığ ile üst kısıma ilmek çıkarılır, çıkarılan ilmek tığ üzerindeki ilmeğin içinden geçirilir, 2 cm ara verilir…şeklinde işleme devam edilir.

Bir önceki yazımız olan NAKO'dan Etkileyici Bayan ÖRGÜ BERE Modeli ve Yapılışı başlıklı makalemizde bere nasıl örülür, bere nasıl takılır ve nako örgü bere modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Örgü FULAR Modeli ve Açıklamalı Yapılışı ( NAKO ) Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. banu sezer diyor ki:

    ben bu ipi aldım.yapılışınıda okudum fakat hiç bişey anlamadım..ipin duruyor.video ile açıklaması yokmu bu modelin?yardımcı olursanız sevinirim….

  2. yasemin özler diyor ki:

    bende ip aldım fakat tam olarak yapamadım modeli videolu anlatmanızı rica ediyorum

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
nako örgü bere modeli ve yapılışı
NAKO’dan Etkileyici Bayan ÖRGÜ BERE Modeli ve Yapılışı

nako örgü bayan bere modeli nasıl yapılır açıklamalı anlatım bere yapılışı örgü 2013 2014 Örgü işi yapan maharetli ellerin son...

Kapat