Örgü işinden çok etkileyici ‘MASA ÖRTÜSÜ’ modelleri

Örgü işinden çok etkileyici ‘MASA ÖRTÜSÜ’ modelleri
15 Mart 2013 tarihinde eklendi, 1.995 kez okundu.

örgü masa örtüsü modelleri örnekleri çeşitleri tasarımları en güzel en yeni 2013 2014

Masalarına daha özel görünümler kazandırmak ve görsellik anlamında büyük avantajlar sağlamak isteyenlerin genel tercihleri içerisinde yer alan örgü masa örtüleri, yeni hazırlanan şık tasarımları ile bizlere sunulurlarken kadinmelektir.com ekibi olarak bu özel tasarımları sizler için yakından inceledik ve bu özel parçalar içerisinden seçtiğimiz birkaç parçayı ayaklarınıza kadar getirdik hanımlar. Hepsi birbirinden iddialı ve şık görünümlere sahip bu örgü masa örtülerini çok beğeneceğinizi düşünüyorum, hatta buna adım gibi eminim 🙂 Zira zevk sahibi her kadın bu özel parçaları çok beğenir diye düşünüyorum.

örgü masa örtüsü modelleri örnekleri  (1)

Özel bir işçilik neticesinde, uzun süren bir yapılış biçiminden sonra ortaya çıkartılan ve krem rengi sayesinde farklı bir tarz kazanan bu özel örgü masa örtüsünü daha görür görmez çok beğenecek ve bu özel parçayı tercih etmek isteyeceksiniz.

örgü masa örtüsü modelleri örnekleri  (2)

Farklı bir işleme tarzı neticesinde ortaya çıkartılan ve üzerinde yer alan çiçek motifleri sayesinde fazlasıyla dikkat çekici olan bu özel tasarım masa örtüsü sizler için sunduğum diğer modellere nazaran daha çekici bir yapıya sahip. Adeta bir şal modelini andıran bu masa örtüsünü, şal gibi kullanası gelir insanın valla benden söylemesi 🙂

örgü masa örtüsü modelleri örnekleri  (3)

Özel bir tasarıma sahip olan bu model de, tasarımcısının büyük emekleri neticesinde ortaya çıkartılmış. Yeşil ve pembe tonlarının kullanıldığı bu özel tasarım modern tarzı ile görsellik anlamında masalarınıza büyük kazançlar sunabilir.

örgü masa örtüsü modelleri örnekleri  (4)

Son olarak sunduğum bu özel tasarım ise yine pembe tonlarının farklı uygulanması ile hazırlanmış. Diğerlerine nazaran daha dikkat çekici bir yapıya sahip bu özel örgü masa örtüsü, özellikle beyaz masalarınıza büyük görünüm şıklığı kazandırabilir.

Bir önceki yazımız olan Sizler için seçtim; Baharlık ve Yazlık Örgü Modelleri başlıklı makalemizde baharlık örgü modelleri ve yazlık örgü modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
örgü yastık kılıfları modelleri örnekleri (3)
Örgüden yapılma harika ‘ÖRGÜ YASTIK KILIFI’ modelleri

örgü yastık kılıfı modelleri örnekleri çeşitleri tasarımları 2013 2014 Yastıklarını sıradanlıktan kurtarmak isteyenlerin genel tercihlerinden olan örgü yastık kılıfları son...

Kapat