Örgü İşinden Erkek Beresi ve Açıklamalı Yapılışı

Örgü İşinden Erkek Beresi ve Açıklamalı Yapılışı
11 Kasım 2013 tarihinde eklendi, 1.948 kez okundu.

örgü erkek beresi nasıl yapılır açıklamalı 2014 örgü erkek beresi modelleri örnekleri

Eşiniz, erkek çocuğunuz veya erkek bir yakınınız için bir örgü bere modeli hazırlamak mı istiyorsunuz? O halde sizler için seçtiğimiz bu harika örneği kesinlikle kaçırmamalısınız! Örgü işi tekniği kullanılarak hazırlanan bu harika örgü bere modeli sizler için gerçekten harika bir alternatif olabilir. Hem de bu örgü bereyi kolaylıkla hazırlayabileceğinizin garantisini veriyoruz. El emeğinize güvenerek kolaylıkla ortaya çıkartabileceğiniz bu örgü bereye isterseniz buyrun birlikte bakalım ve yapılışını da birlikte inceledikten sonra bu bereyi hazırlayalım! Yaptıkça keyif alacak ve daha kolay hazırlayabileceğiniz bu örgü bereyi kaçırmayın!

Hemen hemen her erkeğin beğeneceği bir tasarıma sahip olan bu harika örgü bere sade bir yapıya sahip olmasına rağmen gerçekten önemli bir şıklığı üzerinde barındırıyor. 2014’ün en etkileyici örgülerinden bir tanesi olmaya aday bu harika bereye isterseniz buyrun birlikte bakalım!

örgü erkek beresi ve açıklamalı yapılışı

Model adı     :     AK-029 Vizon Bere
Zorluk derecesi     :     Kolay
İlgili şiş numaraları     :     4.5
Yaş grubu     :     Yetişkin
Örgü şekli     :

Düz-ters örgü, 2+2 lastik örgü
Gerekli malzemeler     :     Vizon 217 (1 yumak)
Mevsim     :     Sonbahar, Kış, İlkbahar

Yapılışı:

BERE:

217 renk no.lu iplikle 106 ilmek başlanır, 3 cm 2+2 lastik örüldükten sonra, düz örgüyle devam edilir. Bere boyu 16 cm olduğunda 10 ilmek arayla 6 defa 1’er ilmek kesilir. Bere boyu 18 cm de kalan ilmekler 1.ilmeğin üzerinden geçirilerek bitirilir. Berenin yan tarafı dikilir.

Bir önceki yazımız olan Örgü Bileklik Modeli ve Yapılışı Anlatımlı başlıklı makalemizde Örgü Bileklik Modeli ve Yapılışı Anlatımlı ve Örgü Bileklik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
yeni bebek odası dekorasyonu
Bebek ve Çocuk Odası Dekorasyonu Örnekleri

bebek ve çocuk odası dekorasyonu örnekleri modelleri fikirleri tavsiyeleri 2014 en güzel odalar Bebek ve çocuk odaları içerisinde değişime gitmek...

Kapat