Örgü Mayokini Modeli Yapılışı

örgü mayokini modeli örneği çeşiti ve detaylı resimli anlatım yapılışı sizlerle…

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık daha çok ihtiyaç duyduğumuz ” mayo, mayokini, bikini vb. ” ürünler farklı alternatifler ile hazırlanarak bizlere sunulurlarken, bu modeller içerisinden mayokininin, örgü tasarım ile hazırlanan bir alternatifini sizlere sunmak istedim. Yapılışı ile birlikte sunduğum örgü mayokini modelini, şundan çok eminim ki, sizleri büyüleyecek. Gerçekten önemli bir görünüm şıklığı kazandırılarak oluşturulan bu mayokini modeli, kırmızının ihtişamlı yapısı kazandırılarak oluşturulmuş. Plajlarda, tüm dikkatleri bir anda üzerinize çekebilmeniz adına sizlere önemli avantajlar sağlayabilecek olan bu örgü mayokini modelini mutlaka ama mutlaka değerlendirmeli, modeli oluşturarak gardroplarınız içerisine eklemelisiniz.

Not; Sunmuş olduğum mayokini hazırlama yazısının hemen altında, sizlere örnek olabilecek farklı mayokini örnekleride sunuyorum. Net üzerinde bulunan en güzel alternatifler içerisinden sizler için seçtiğimiz örgü mayokini modellerini eminim çok beğeneceksiniz.

İp: İkiyüz gram

Tığ: Bir numara

Beden:Otuzsekiz

Mayokininin alt bölümünde başlayın.

Sıklğne yaparak örün.

İki tarafına tırabzan ve direklerle beş sıra yapın.

Üzerine, kafeslerin ortasından bele doğru iki kısımda eksilterek ortadaki kozalak örneğini örün.

Göğüs bölümüne doğru çoğaltın.

Sık iğne örerek göğüs bölümünü örüp tamamlayın.

Üst kısıma doğru azaltın.. Askıları yaparak tamamlayın.

Ön ile arka alt bölümün iki yanından tığla birleştirip tamamlatın.

Örgü mayokini modelleri

Bir önceki yazımız olan Elişi örgü panço modeli ve yapılışı başlıklı makalemizde örgü panço modeli ve yapılışı ve örgü panço modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Straplez kırmızı abiye modelleri
Kırmızı Leopar Abiye Elbise Modelleri

kırmızı leopar abiye elbise modelleri çeşitleri örnekleri en güzel en yeni seçimlerle...  Hazır giyim firmalarının son zamanlara özel olarak sundukları...

Kapat