Örgü Oyuncak Koala Örneği ve Yapılışı

Örgü Oyuncak Koala Örneği ve Yapılışı
9 Ekim 2012 tarihinde eklendi, 2.148 kez okundu.

derya baykal örgü oyuncak modeli örneği koala örgüsü yapılışı detaylı anlatım..

Harika bir Derya Baykal tasarımı ile yeniden sizlerleyiz hanımlar. Derya Baykal’ın maharetli elleri tarafından hazırlanan ve görünümü ile gerçekten fazlasıyla dikkat çekici olan bu özel örgü oyuncağı gördüğünüz andan itibaren eminim çok beğenecek ve aynı modeli bebekleriniz için, onlara oyuncak olması için hazırlayacaksınız. Gerçekten çok şık ve çok etkileyici bu örgü oyuncak modelini kaçırmamanızı tavsiye ediyorum…

KOALA

MALZEMELER

– Koton İp

– Tığ no 2.1mm

– Boncuk elyaf

– Yün iğnesi
– MakasYAPILIŞI

BAŞ
5 zincir çekilip kapatılır. 12 sık iğne yapılır. 7 sıra aralarda arttırarak örülür. 5 sıra her ilmeğe tek batarak örülür. Boncuk elyaf doldurulup 4 sıra eksiltilerek örülüp kapatılır.

GÖVDE
6 zincir çekilip kapatılır. 12 sık iğne yapılır. 3 sıra aralarda arttırılarak örülür. 10 sıra her ilmeğe tek batarak sık iğne yapılır. Boncuk elyaf doldurulur. 2 sıra eksiltilerek örülüp kapatılır.

KOL-BACAK
4 zincir çekilip kapatılır. 8 sık iğne yapılır. 1 sıra her ilmeğe çift batarak örülür. 7 sıra her ilmeğe tek batarak örülüp, boncuk elyaf doldurulur.

KULAK
Kahverengi iple 4 zincir çekilip kapatılır. 10 sık iğne yapılır. Ekru iple 7 ilmeğe çift batarak sık iğne yapılır. Resimde görüldüğü gibi birbirine dikilip, göz ve burun işlenir.

Bir önceki yazımız olan Yağlı Ciltler İçin Makyaj Önerileri başlıklı makalemizde Yağlı Ciltler İçin Makyaj hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yağlı Ciltler İçin Makyaj Önerileri
Yağlı Ciltler İçin Makyaj Önerileri

yağlı ciltler için makyaj önerileri tüyoları tavsiyeleri  Yağlı ciltlere sahip olan kadınlar için makyaj her daim zor ve uğraş verici...

Kapat