Örgü Yalancı Selanik yapılışı (resimli anlatımlı)

Örgü Yalancı Selanik yapılışı (resimli anlatımlı)
4 Mart 2012 tarihinde eklendi, 2.438 kez okundu.

örgü yalancı selanik modeli örneği tekniği detaylı anlatım yapılışı ile birlikte sizlerle dostlar.. 

Yalancı Selanik örgü modeli ve detaylı anlatım yapılışı ile karşınızdayız dostlar. İnternet üzerinden yaptığımız araştırmalar sonucunda, sizler için yalancı selanik örgü modelinin nasıl yapıldığına dair bilgilere ulaştık ve bu bilgileri sizlere sunmak istiyoruz. Bende Yalancı Selanik modelinin nasıl işlendiğini öğrenmek istiyorum diyorsanız, yazımıza bir göz atmalısınız.

örgü yalancı selanik

İpliğin yönü kendimize doğru çevrilir

örgü yalancı selanik nasıl yapılır

3 ilmek ters örülür

yalancı selanik örgü

İplik arka tarafa alınarak,

yalancı selanik örgüsü nasıl yapılır

1 ilmek düz örülür , sıra böyle tamamlanır. Arka sırada 3 ters ilmeğin ortasındaki ilmek düz örülür , aradaki ilmekler ters örülür. Buşekilde hersırada aynı işlem yapılarak örnek tamamlanır.

yalancı selanik örneği

İlk 2 sırada ters ve düz ilmekler oturtulduktan sonra diğer sıralarda 3 ters ,1 düz ilmek kendini gösterir ve kolayca örülür. Resimde örneğimizin bitmiş halidir.

Bir önceki yazımız olan Örgü Türkan Şoray kirpiği yapılışı (resimli anlatımlı) başlıklı makalemizde Örgü Türkan Şoray kirpiği yapılışı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
orguyoncamodeli-8
Örgü yonca modeli yapılışı (resimli anlatımlı)

örgü yonca modeli örneği nasıl yapılır detaylı anlatım yapılışı resimli sizlerle...  Örgü yonca modeli ve detaylı anlatımını bu yazımızda sizlere...

Kapat