Örgüde Kol Kesme ve Düz Kol Kesme İşlemi Nasıl Yapılır? ( Video Anlatım )

Örgüde Kol Kesme ve Düz Kol Kesme İşlemi Nasıl Yapılır? ( Video Anlatım )
23 Kasım 2012 tarihinde eklendi, 1.314 kez okundu.

örgü kol kesme düz kol kesme işlemi nasıl yapılır video anlatım detaylı yapılış

Örgü işine yeni başlayan arkadaşlarımız; ilk başlarda genel olarak “kol kesme” veya “düz kol kesme” işlemlerinde epey bir zorlanırlar. İş böyle olunca hemen internet başına geçer ve bu işlemlerin nasıl gerçekleştiği anlamında araştırmalarda bulunurlar, işte bu arkadaşlarımız için gerçekten önemli anlatımlar ile buradayız!  Hanımlar, eğer ben de bu işlemleri bilmiyorum ve artık öğrenmek istiyorum diyorsanız, sizler için seçtiğimiz aşağıdaki özel videolara bir göz atmalı ve bu teknikleri mutlaka öğrenmelisiniz.

Konusunda uzman olan kişiler tarafından hazırlanan bu özel videoları izledikten sonra “Örgüde kol kesme” ve “Düz kol kesme” işlemleri ile ilgili gerçekten önemli bilgiler edinebilecek ve bu işlemleri rahatlıkla öğrenebileceksiniz diye düşünmekteyim. Burada tek yapmanız gereken aşağıdaki özel videoları izlemek ve dikkat bir şekilde anlatımları dinlemek olacak kızlar. Umarım bu özel videolar işinize yarar ve bu örgü tekniklerini öğrenebilirsiniz.

Örgüde kol kesme işlemi nasıl yapılır?

Örgüde kol kesme işlemi nasıl yapılır?

Örgüde kol kesme işlemi video anlatım

Örgüde düz kol kesme nasıl yapılır?

Örgüde düz kol kesme nasıl yapılır?

Örgüde Düz Kol Kesme İşlemi ( Video ) 

 

Bir önceki yazımız olan Birbirinden harika çok özel İğne Oyası modelleri başlıklı makalemizde iğne oyası modelleri ve İğne Oyası Modelleri 2013 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Rengarenk İğne Oyası 2013
Birbirinden harika çok özel İğne Oyası modelleri

iğne oyası modelleri çeşitleri örnekleri tasarımları en güzel en yeni 2013 Örgü işi yapan maharetli ellerin büyük bir ustalık ile...

Kapat