Oval ve Yuvarlak yüz şekline göre özel saç modelleri

oval ve yuvarlak yüz şekline göre saç modelleri trendleri hangi saç tipleri kullanılır 2013?

Yuvarlak yüz hattına sahip olan kadın arkadaşlarımıza, kendilerine yakışabilecek birbirinden özel saç modellerin sunuyoruz. Güzellik uzmanlarının ve kuaförlerin genel tercihleri içerisinde yer alan bu özel saç modelleri “yuvarlak ve oval” yüz hatlarına sahip olan kişilere bambaşka görünümler kazandırabilirler diye düşünüyorum.

Nasıl anlarsınız:

Alın ile yüzün alt tarafı aşağı yukarı aynı genişliktedir, belirgin yanaklar vardır. Bu şekle en çok giden modeller: Yuvarlak yüzlü kadınlar toparlaklığı en aza indirgeyebilirler. Ya ortadan ya da ortanın biraz yanından ayrılan katlı saçlarla yüzü çerçeve içine alabilirler. Yüzün yanlarından uçuşan saçlar yanakları kapatacaktır.

Yuvarlak yüzlü ünlüler:

Jennifer Hudson: Düşen dalgalı kısa katlar yüzün kenarını kapatıyor. Saçın geri kalanının hacimli olması yanakları inceltiyor.
Cameron Diaz: Dalgalı ya da düz, yüzün kenarını kapatan saçlar uygulanmış.
Renee Zellweger: Öndeki daha uzun saçlar elmacık kemiklerini ortaya çıkartıp, yuvarlaklığı yumuşatıyor.

Oval ve Yuvarlak yüz şekline göre özel saç modelleri

Yeni Bayan Saç Modelleri 2013

Bir önceki yazımız olan Yeni yılın en iddialı ve şık "Örgü Saçları" başlıklı makalemizde 2013 Saç modelleri ve örgü saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yepyeni Banyo Dolabı
Yeni Tasarım Banyo Dolapları ve Fiyatları ( Praktiker )

banyo dolabı modelleri örnekleri çeşitleri fiyatları ne kadar 2013 Banyoların değişilmez parçalarından olan ve olmazsa olmazlar içerisinde yer alan banyo...

Kapat