Perde Modelleri ve Dekorasyon Önerileri

Yeni yıllarda birbirinden harika kumaşlarda ve motiflerde çok perde modelleri gördük ve bu modelleri sizler ile paylaştık.

Bu makalemizde 2014 – 2015 yıllarının çok şık tasarımlara sahip sadeliği ve renkleriyle çok beğeni toplayan perde modellerini paylaşacağız. Brillant perde modellerinin de arasıdan bulunduğu bu modellerde dünyaca ünlü markalarıda görebilirsiniz.

Evinizin duvar rengine ve oturma grubunuzun rengine göre dilediğiniz renklerde perde modelini galerimizde bulabilirsiniz.

Perde alırken dikkat edeceğiniz en önemli unsur evinizin güneş alma konumudur.

Eğer sağlıklı güneş alan bir eviniz varsa mutlaka ve mutlaka kaliteli bir perde almanızı öneriyorum. Güneş alma oranının yanı sıra dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise, dışarıdan içerinin ne kadar göründüğüdür. Buna bağlı olarak değişik kumaşlarda perde seçmek doğru olacaktır.

İkinci en büyük rolü burada evinizin pencereleri almaktadır. Eğer pencereleriniz genişse, perdeleri duvar rengine zıt bir renkte seçebilirsiniz. O zaman duvarda yoğun bir ikinci renk oluşacak, bu perdeler evinize renk katacaktır.

Perde almadan önce mutlaka ve mutlaka sizler için derlediğimiz bu dekorasyon önerimizi okuyunuz.  Umarım modellerimizi beğenir , yorumlarda bulunursunuz.

Perde Modelleri ve Dekorasyon Önerileri

Bir önceki yazımız olan Köşeli Koltuk Modelleri ve Dekorasyon Önerileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Sezon Köşeli Koltuk Modelleri Örnekleri
Köşeli Koltuk Modelleri ve Dekorasyon Önerileri

Son yıllarda modern tasarımlarıyla birlikte modası da artan köşeli koltuklar yeni sezonda birbirinden harika tasarımları ile bizleri bekliyor. Köşeli koltuk...

Kapat