Pürüzsüz bir cilt için çözüm önerileri

Pürüzsüz bir cilt için çözüm önerileri
20 Temmuz 2012 tarihinde eklendi, 1.218 kez okundu.

pürüzsüz bir cilt için öneriler tavsiyeler püf noktalar nasıl elde edilir… 

Pürüzsüz bir cilt hepimizin ortak hedefleri içerisinde yer alır. Hepimiz daha parlak ve pürüzsüz bir cilt elde edebilmek için çeşitli yöntemler dener ve bu şekilde amacımıza ulaşmaya çalışırız. İşte bu anlamda bizlere yardımcı olabilecek ve pürüzsüz cilt elde etmemizi sağlayabilecek birkaç yöntemi aşağıdaki makalemiz ile birlikte sunuyoruz.

Konusunda uzman kişiler tarafından önerilen bu özel yöntemler ile sizlerde pürüzsüz bir cilt elde edebilir, bu şekilde daha güzel bir cilt yapısına sahip olabilir ve hatta cildinizin yapısı, güzelliği ile rahatlıkla fark yaratabilirsiniz.

Yanakları ön plana çıkarmak için elmacık kemiklerinin üzerinde daha fazla pudra, yukarıda ise daha az allık olmalıdır. Böylece yüzünüzde dikkat yanaklarınıza odaklanacaktır. Eğer farkında olmadan fazla allık sürdüyseniz üzerine ince bir tabaka halinde pudra uygularsanız doğal bir görüntüye kavuşacaksınız.

 

Bir önceki yazımız olan Hangi Meyveler Cilde İyi Geliyor? başlıklı makalemizde cilde iyi gelen meyveler nelerdir. hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
elma-diyeti
Elma Diyeti İle Fazla Kilolara Son!

elma diyeti nedir nasıl yapılır elma diyeti ile kilo verenler...  Son zamanlarda bir hayli fazla kişi tarafından denenen ve çoğu...

Kapat