Rüyada Ağaç Görmek Neye Çıkar?

Rüyada Ağaç Görmek Neye Çıkar?
12 Haziran 2012 tarihinde eklendi, 980 kez okundu.

rüyada ağaç görmek ne anlama gelir nasıl yorumlanır manası nedir… 

Sabah kalktığınızda rüyanızda ağaç gördüğünüzü hatırladınız ve bunun ne anlama geldiği konusunda aklınızda meraklar oluştu. İşte bu an da yapmanız gereken tek şey aşağıdaki makalemizi okumak olmalı dostlar.

Rüyada görülen ağaç konusunda sizlere gerçekten önemli bilgiler sunuyoruz. Bu bilgileri takip ederek, sizlerde rüyada ağaç görmek ne anlama gelir öğrenebilir, bu şekilde konu ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Rüyada görülen ağaç ve manası anlamında tüm detayları aşağıdaki makalemiz ile birlikte sizlere sunuyoruz. Gelin rüyada görülen ağaç ve anlamını birlikte öğrenelim…

Ağacın tabiri, o Ağacın cinsine, mahiyetine, faydalı ya da faydasız olma gibi özelliklerine göre yapılır Her mevsim yeşil kalan, yaprakları dökülmeyen Ağaçları görmek dinde sebat etmeye, zenginliğe, uzun ömre ve rızkın devamına delalet eder. Yaprağını ddöken ağaçları görmek ağacın cinsine göre sevinç ya da üzüntüye; fakirlik ya da zenginliğe delalet eder. Tanınmayan Ağaç endişe ve şiddetle tabir edilir. Meyveli ağaç Müslüman için salih amele, kafir için hidayet bulmaya; meyvesiz ağaç müslüman için amelsiz ilme, kendisinden fayda hasıl olmayacak kimseye, Bir ağacın altında gölgelenmek,yağmurdan dolayı ağacın Altına gelmek ya da korku dolayısiyle bir ağaç altına sığınmak varlıklı ve iktidar sahibi bir kimsenin himayesine girmeye, rızka delalet eder. Ağaç dikmek bir eve damat olmakla şeref bulmaya, Ağaç üzerinde yatmak çok çocuğa, Kendini ağaç üzerinde görmek çekindiği şeyden korunmaya, Ağaç kesmek iyi değildir. Ağacın kuruması hastanın ya da kaybolmuş birinin vefatına, Kuru ağaç rızık ve hidayettir. Birtakım insanlarla bir ağaç altında bulunmak kişinin kitap ve sünnete uyduğuna, Derelerin, vadilerin ve dağların ağaçları umulmadık yerden rızıklanmaya, Bir ağaçta, o ağaca ait olmayan meyve görmek kocasından başka bir erkekten hamile kalan bir kadına, Bir ağaçtan, o ağacın meyvesi olmayan meyveleri toplamak haram mala, Ağaç üzerine çıkmak, bir kimseyi bir şeyden men etmeye, Ağaçtan inmek bir adamdan ayrılmaya, Ağaçtan düşerek bir yerini kırmak, bir işten dolayı zarar görmeye, Ağaçtan düşerek ölmek

Rüyada meyva Ağacı görmek, isteklerin gerçekleşeceğini ve maddi kazancı belirtir. Yapraksız ve kuru bir ağaç görmek, isteklerin gerçekleşmiyeceğini belirtir. Çok yapraklı ağaç ise Sağlık ve mutluluk belirtir.

Canlı, yeşil ve ulu bir ağacın altında durmak daima korunacağına ve talihli olacağına işarettir. Ağaç kesmek ise yanlış yola sapmak olarak yorumlanır.

Rüyada agaç bir çanak görmek, iyi huylu ve elinden is gelir bir yardimci veya hizmetçi ile yorumlanir.

Genelde ağaç rüyaları çok iyi sayılır. Yalnız yaprakların yeşil, Canlı, ulu vb olmaları yorumu değiştirir.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Aşure Görmek ve Manası başlıklı makalemizde rüyada aşure görmek ve yemek hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
sigla_yagi
Sığla Yağı Nasıl Kullanılır?

Sığla yağı nedir  nasıl kullanılır yararları nelerdir bu soruların cevapları sizlerle bayanlar.... Sığla yağı Dünyamızın batısında ve doğusunde yetişen şifalı...

Kapat