Rüyada yumurta görmek

Rüyada yumurta görmek
3 Nisan 2012 tarihinde eklendi, 957 kez okundu.

rüyada yumurta görmek manası yorumu açıklaması sizlerle…

Rüyada yumurta görmenin anlamını ve nasıl yorumlandığını öğrenmek istiyorsanız, aşağıdaki makaleme bir göz atmalısınız  kızlar.  Rüyada görülen yumurtanın manası konusunda tüm bilmeniz gerekenleri, rüya tabiri yapan kişilerin dilinden sizlere iletiyoruz, işte rüyada yumurta görme ve yorumu;

Tavugun yumurtladigini gören kimsenin bir çocugu olur. Taze pismis yumurta, kolaylikla elde edilen riziktir. Çig yumurta yedigini gören, haram mal yer, yahut zina eder, ya da hüzün ve kedere düser. Yumurtanin kabugunu yedigini gören kimse örtülü birseyin üstünü açar. Elinde yumurta oldugunu görenin hanimi ölü gibi olur. Kucagina beyaz bir tavugu aldigini ve bu tavuktan piliçler çiktigini gören kimsenin yapilmasi zor ve imkansiz bir isi meydana çikar ve müˊmin bir çocugu olur.

Bazen de gördügü piliç sayisinca erkek çocugu olur. Kucagina beyaz bir horozu alip horozdan piliçler çiktigini görse, o yerde bir ögretmen tarafindan çocuklara ögretilecek ilim ve sanata isarettir. Yumurtasinin çok oldugunu gören kimsenin, zayi olmasindan korkulan mal ve esyasina isarettir. Papaganin yumurtasi, takvfi sahibi bir hizmetçiye isarettir. Elinde taze pismis yumurta görse, muvaffak elmasi için daima çalistigi zor bir isin meydana çikmasiyla mala nail olur.

Yumanin yumurtasi, fakir ve miskin evlada isarettir. Kendisine bir yumurta verildigini gören kimsenin serefli ve aziz bir çocugu olur. Yumurtanin kirildigini görse çocugu vefat eder. Çok yumurta bekar için evlenmeye, evliler için erkek çocuga isarettir. Pismis yumurtayi soydugunu gören kimse mala erisir. Bundan dolayi yumurtanin beyazi gümüs, sarisi altindir. Yumurta evlada, kan ve hizmetçiye de isarettir. Yumuta bazen, kabirlere, güzel kadinin dislerine, hisim, akraba ve dostlarin bir araya toplanmalarina ve para biriktirmeye isarettir.

Bir önceki yazımız olan Rüyada yılan görmek başlıklı makalemizde rüyada yılan hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Rüyada yılan görmek
Rüyada yılan görmek

rüyada yılan görmek manası yorumu açıklaması ne anlama gelir... Rüyada yılan gördünüz ve bir anda irkilerek uyandınız. Bu dakikadan sonra...

Kapat