Saray Halının Özel Tasarımlar İle Hazırladığı “Yeni Halıları”

saray halı 2013 halı modelleri çeşitleri fiyatları 2013 yeni halılar

Halı sektörünün ileri gelen firmalarından bir tanesi olan “Saray” ev dekorasyonlarının vazgeçilmezlerinden olan “halıları” öylesine harika tasarımlar ile hazırlamışki görünce eminim neden harika dediği anlayacak ve bu özel halıların tutkunu olacaksınız.  Dekorasyonlarınıza inanılmaz bir görünüm şıklığı ve aynı zamanda rahatlık kazandırabilecek olan “Saray” halı modelleri ile sizlerde farklı ortamlar yaratabilir, yaratacağınız ortamlarınız ile fark yaratabilirsiniz.

Saray halı tasarımcılarının büyük bir özen neticesinde hazırladıkları yeni “halıları” üzerinde yer alan desenleri ve özel renkleri ile gerçekten bir hayli dikkat çekiciler. Kış aylarının gelmesi ile birlikte daha fazla ihtiyaç duyduğunuz halıların “Saray” halı tasarımcıları tarafından hazırlanan özel modellerine aşağıdaki galerimizden bir göz atabilir, bu ürünleri daha yakından inceleyebilirsiniz.

 Saray Halının Özel Tasarımlar İle Hazırladığı “Yeni Halıları”

Bir önceki yazımız olan Bellona'nın yeni seri halı koleksiyonu "Modena" başlıklı makalemizde bellona modena halılar ve halı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Simli şal modeli yapılışı
Harika bir “simli örgü şal” örneği ve açıklamalı yapılışı

 simli örgü şal örneği modeli detaylı resimli anlatım yapılışı açıklamalı Çok şık bir "simli şal" örneği ve detaylı resimli anlatımı...

Kapat