Sivilceleri yok etme kürü ile sivilcelerden kurtulma

Sivilceleri yok etme kürü ile sivilcelerden kurtulma
6 Şubat 2012 tarihinde eklendi, 1.646 kez okundu.

Sivilceleri yok etme kürü — Sivilcelerden kurtulma yöntemleri — Ergenlik sivilcesini yok etmek

Ergenlik çağından başlamak üzere, hayatın belli dönemlerinde başımıza gelmesi en muhtemel cilt rahatsızlıkları arasında yer alan sivilceler, fiziksel anlamda kazandırdıkları kötü görünümler ile canımızı fazlasıyla sıkar. Çeşitli etkenlerin neticesi olarak cilt üzerinde oluşan ve oluşumundan tedavi edilmesine kadar geçen sürede, bizleri en fazla etkileyen faktörler arasında bulunan sivilce problemleri, aslında çeşitli tedavi yöntemleri ile kolaylıkla sorun olmaktan çıkartılabiliyor. Eminim bugüne kadar birçok yöntem denediniz ve bunların çoğunda sonuçlar başarısız oldunuz. İşte tam da burada, sizlere Prof. Dr. Ahmet Maranki’nin özel çalışmalar sonucu ortaya çıkarttığı sivilce kürünü sunmak istiyorum. Kullandığınız yöntemlere ek olabilecek bir yöntem olan ve Ahmet Maranki tarafından tamamen doğal malzemeler ile hazırlanan özel kür ile artık sivilce sorununuzu rahatlıkla ortadan kaldırabilirsiniz. Şimdi isterseniz daha fazla uzatmadan gelin, sivilcelerden kurtulmanıza yardımcı olacak Ahmet Maranki kürüne birlikte bakalım…

Sivilcelerden kurtulmaya yardımcı doğal kür

Prof. Dr. Ahmet Maranki ‘nin ergenlik sivilcelerine bitkisel ve pratik çözüm önerileri :

  •     Öncelikle bir su bardağı suya, 10 gram taze ya da kuru ceviz yaprağı konularak 10 Dakika kaynatılır,elde edilen su ile sivilcelerin üstüne kompres yapılır.
  •     Taze sinirotu yaprakları ezilerek, lapa haline getirilip sivilcelerin üstüne konur.
  •     Sabun otu kökü kaynatıldıktan sonra elde edilen suyla cilt temizlenir.
  •     Marul sıkılarak, marul suyu ile sivilceler üstüne kompres yapılır.
  •     3 su bardağı suyun içine, 20 gram Marul doğrandıktan sonra 2 saat kadar kaynatıldıktan sonra, elde edilen su ile sivilcelere kompres yapılır.
  •     Civanperçemi otu 5 dakika kaynatıldıktan sonra 15 dakika bekletilir, elde edilen su ile Günde bir kaç kez sivilceler üstüne kompres yapılır.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Bacak bacak üzerine atmak
Bacak bacak üzerine atmak ve zararları

Bacak bacak üstüne atmanın zararları -- Bacak bacak üzerine atmak zararlı mıdır? Günlük yaşam içerisinde bilinçli ya da farkında olmadan...

Kapat