Sizi 10 Yaş Genç Gösterecek Saç Modelleri

Sizi 10 Yaş Genç Gösterecek Saç Modelleri
7 Nisan 2014 tarihinde eklendi, 1.817 kez okundu.

Genç Gösteren Saç Modelleri Renkleri ve Kesimleri Sizlerle…

Sizlere 10 yaş genç gösteren saç modelleri hakkında biraz bilgi vermek istedim dostlarım. Bakımlı bir bayan her zaman geç yaşlanır, kendine önem veren ve saçına ilgi ile bakan bir bayan yaşıtlarına göre 10 yaş daha genç gözükebilir. En doğal önerilerle sizlere 10 yaş genç gösteren saçları paylaşıyorum. Umarım makalemdeki bilgilerin sizlere yardımı dokunur.

 

 

 

 

 

 

 

Düz Saçlar: Düz saçlar biraz daha genç işi ve uğraşılması zor saçlardır. Ancak her zaman uğraşırım derseniz bu modeller de tam sizlik. Kakül de bırakırsanız tam bir genç kız olursunuz.

genç gösteren düz saçlar

Boyayı ihmal etmeyin Genç görünmek için saç boyasına çok dikkat edilmeli ve ağaran saçlar mutlaka hemen boyanmalıdır.

genç gösteren kızıl saç

Örgülü Saçlar: Genç gösteren bir başka saç modeli de örgülü saçlardır. Örgülü derken arkadan başlanmış örgülerden bahsetmiyoruz tabi ki. Yanlardan oluşturulan ve arkaya doğru atılan saç modeli bu işi için uygundur. Çok fazla çeşitte bu saçları uygulayabilirsiniz. Biz de size iki örnek vermek istedik

genç gösteren örgülü saç

Abartıya kaçmamalı: Saç modeli seçerken mutlaka doğal olmak gerekmekte. Kuaföre gidip düğüne gider gibi saç modelleri yaptırmak sizi oldukça yaşlı gösterecektir. En önemli ipucumuz bu: doğal olmak.

Genç gösteren saç

At Kuyruğu: Genç gösteren saç modellerine gelince, en çok tercih edilen modeller genelde arkadan bırakılan modellerdir. At kuyruğu saç modeli bu iş için çok uygundur. Genç kızlar gibi bir görünüm için tercih edilebilir. Aşağıda verilen örnek gayet güzel ve doğal.

Genç gösteren saçlar

Uzun saç seçin Bilirsiniz ki belirli bir olgunluk döneminden sonra kadınlar saçlarını genellikle kestiriyor. Ancak genç görünmek için uzun saç idealdir. Kısa saç olmaz mı? Tabi ki olur ancak güzel bir model uygulamak şartıyla.

genç gösteren uzun saç

alıntı

Bir önceki yazımız olan Trend "Genç Kız Saç Renkleri" başlıklı makalemizde 2014 genç kız saç renkleri, genç kız saç kesimleri ve genç kız saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
genç kız saç renkleri 2014 (14)
Trend “Genç Kız Saç Renkleri”

2014 - Genç Kız Saç Renkleri Kesimleri ve Modelleri Yeni yılın bahar aylarında saç renklerimi ne yapsam? diye düşünen genç...

Kapat