Suskunlar dizisi tanıtım

Suskunlar dizisi tanıtım
26 Şubat 2012 tarihinde eklendi, 1.556 kez okundu.

suskunlar dizisi oyuncuları konusu senaryosu ne zaman başlıyor bilgileri sizlerle…

Show TV yine uzun süre akıllara kazınacak bir proje ile karşımıza çıkacağa benziyor. “Suskunlar” isimi verilen ve daha yayına girmeden büyük yankı uyandıran dizi hakkında yaptığım araştırmaları detayları ile birlikte sizlere sunmak istiyorum dostlar…

Suskunlar dizisi tanıtım

TİM’S Production tarafından hazırlanan ve Show Tv üzerinden yayınlanacak olan “Suskunlar” dizisi, 4 çocukluk arkadaşının intikam hikayesini anlatan “Sleepers” filmi üzerinden alıntılar yapılarak hazırlanmış. Gerçekten iyi bir senaryo üzerinden yola çıkılarak hazırlanan “Suskunlar” dizisi zaten sağlam olan senaryo üzerine eklenen başarılı oyuncular ile bir hayli yol alabileceğe benziyor.

Nurgül Yeşilçay ile başrol oynadığı ünlü “Aşk ve Ceza” dizisi ile hafızalara kazınan Murat Yıldırım ve Ezel dizisi ile adından çokca bahsettiren Sarp Akkaya’nın başrollerini paylaşacakları “Suskunlar” dizisinin tutkunu olacağınızı düşünüyorum. “Suskunlar” dizisi ve senaryosu ile ilgili konuştuktan sonra, şimdi birazda diğer ayrıntılardan bahsetmek istiyorum.

Çağatay Tosun yönetmenliğinde çekilecek olan “Suskunlar” dizisi, 1 Mart perşembe saat 20:00 Show TV’de yayınlanacak.

Suskunlar dizisi tanıtım

 

Filmin senaryosundan satır başlarına bakacak olursak;

Birbirlerinden başka tutunacak şeyi olmayan, dört küçük çocuğun hikayesi bu. Dört arkadaş. Dört kardeşten öte. Büyümeleri yıllar sürecek sandılar. Ama bazı çocuklar. Tek bir günde büyür. Basit, masum, tek bir hata yaptılar. Ve çocukluklarına veda ettiler. O günden sonra bir söz verdiler birbirlerine. Sustular. Ve dağıldılar şehrin dört bir yanına.

Ama içlerinden biri tutmadı sözünü. Yıllar sonra bir araya topladı hepsini. Başladığı işi bitirmeleri için…

Şimdi her biri bambaşka bir adam. Biri gözü kara bir serseri. Biri başarılı bir kanun adamı. Biri hiç büyümemiş, kocaman kalpli bir çocukadam. Biri de sözü ilk bozan. Şehrin dört bir yanından esen dört rüzgar gibi çıktılar bir yola. Arkalarında paylaşılamayan bir aşk, önlerinde sorulacak bir hesap, tek silahlarıysa girdiği her savaştan galip çıkan dostluklarıydı.

Onlar yıllarca sustular.

Şimdi konuşma zamanı…

Suskunlar dizisi fragmanları (tanıtımları)

Tanıtım 1

Tanıtım 2

Tanıtım 3

Tanıtım 4

Bir önceki yazımız olan Can Bonomo Love me back dinle başlıklı makalemizde can bonomo love me back hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
kat_kat_etek_modelleri_semasi4
Yazlık kat kat mini etek modeli çocuklara

kız çocukları için yazlık örgü mini etek modeli ve detaylı anlatım yapılışı... Kız çocuklarınız için oluşturabileceğiniz harika bir tasarım ile...

Kapat