Temiz görünümlü ayaklar için ne yapılmalı?

Temiz görünümlü ayaklar için ne yapılmalı?
22 Temmuz 2012 tarihinde eklendi, 1.896 kez okundu.
Temiz görünümlü zarif ayaklar için öneriler sizlerle bayanlar…

Ayaklarımın daha güzel ve zarif olmasını istiyorum diyorsanız bu makaleme mutlaka bakmalısınız.  Güzellik uzmanlarının bizler için hazırlamış olduğu bu yazıda en güzel bacaklara sahip olmak çok kolay.

Güzellik uzmanların sunduğu bu özel öneriler ile daha sağlıklı ve güzel ayaklara rahatlıkla kavuşabileceksiniz.

Daha güzel ayaklar için

Temizliğin en büyük belirtisi tabi tırnaklar. Ayak tırnaklarınızı hem sağlığınız hem de görünüm açısından kesmeyi ihmal etmeyin. Yuvarlak şekilde keseceğiniz tırnaklarınızı yumuşatmayı ve kirlerden arındırmayı da ihmal etmeyin. Ayrıca çok uzun süreli oje kullanımı, tırnak yapınızı olumsuz yönde etkileyeceği için üç dört günü geçirmeden ojelerinizi temizleyin. Özel ayak kremleri ile ayaklarınızı nemlendirin. Özellikle topuk kısmının sertleşmemesi için bol miktarda ve masaj yaparak kremi uygulayın. Ayak parmak aralarınızı da kuruyup kötü görünmemesi için kesinlikle ihmal etmeyin.

En güzel ayaklar için

Krem işleminiz bittikten sonra ayaklarınızı yere değirmeden oturun ve on dakika kadar bekleyin. Bu işlemi her gün tekrarlamanız büyük fayda getirecek. Çok fazla ayakta durmamaya dikkat edin ve fırsat buldukça oturun. Bu, ayaklarınızın şişmesine ve sertleşmesine karşı engelleyici olacaktır. Son olarak, topuktaki sertleşmeyi önlemek adına uygun bir şekilde yapacağınız topuk taşı uygulaması işinize çok yarayacak.

 

Bir önceki yazımız olan Oje sürmenin zararları nelerdir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
hamilelikte-saç-bakım
Hamilelik döneminde saç bakımı nasıl yapılıyor?

Hamilelik döneminde saçımın bakımını nasıl yaparım diyorsanız hepsini sizler için sunuyorum... Gebelik döneminde anneler anne adayları çeşitli sıkıntılar çekmiştir. Bu...

Kapat