Tığ işi boyunluk fular modeli ve detaylı yapılışı

Tığ işi boyunluk fular modeli ve detaylı yapılışı
21 Şubat 2012 tarihinde eklendi, 2.711 kez okundu.

tığ işi boyunluk modeli, örneği, çeşitleri ve detaylı anlatım yapılışları 2012

Boyunluk fular çeşitleri içerisinde yer alan ve fazlasıyla dikkat çekici bir yapıya sahip olan tığ işi boyunluk fular modeli ve yapılışını sizlere sunuyorum kızlar… Evlerinizde oturduğunuz yerden rahatlıkla işleyebileceğiniz bu fular modeli ile sizlerde fark yaratan bir tasarımı ortaya çıkartabilir, gardroplarınıza ekstra bir ürün ekleyebilirsiniz diye düşünüyorum… Şimdi isterseniz daha fazla uzatmadan gelin, sizler için incelediğimiz tığ işi fular modeli ve detaylı anlatım yapılışına birlikte bakalım….

Tığ işi boyunluk fular modeli nasıl yapılır ?

YAPILIŞI :

Modelimiz BİR arttır+BİR kes modeli olarak uygulanmış.. DÖRT ilmek başlayın,her başaDöndüğünüzde İKİ arttırdım,sağ ve soldan İKİ arttırarak üçgen şekli büyüdü.İstediğim boyutaGelince kestim ve yanuzunluğu için ÜÇ zincir çekip halkaHalka uzatın.Üzerine örümcek işi yaparakDevam edin.Bitişte her iki ucaçiçek örüp ponpon yapıp bitirin.

Bir önceki yazımız olan Bayanlara uzun tunik yelek modeli ve yapılışı başlıklı makalemizde örgü bayan uzun tunik modeli yapılışı, örgü tunik modeli ve yapılışı ve örgü tunik örnekleri ve yapılışı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Dikişsiz örgü şapka modeli ve yapılışı
Dikişsiz örgü şapka modeli ve detaylı anlatımı

dikişsiz örgü şapka modeli ve detaylı anlatımı sizlerle... Kızlar, bebekleriniz için harika bir tasarım modelini sizlere sunmak istiyorum... Tamamen dikişsiz...

Kapat