Tığ işinden güllü patik modeli ve yapılışı

Tığ işinden güllü patik modeli ve yapılışı
16 Temmuz 2012 tarihinde eklendi, 1.928 kez okundu.

tığ işi güllü patik modeli örneği ve detaylı resimli anlatım yapılışı..

Tığ işi tekniği ile hazırlanan harika bir patik örneği ile tekrar karşınızdayız hanımlar. Tasarımı ile sizleri büyüleyecek olan bu değerli patik tasarımı şık yapısı ile sizleri kendisini örmeye itecek diyebilirim 🙂 Gerçekten muazzam bir görünüme sahip olan bu değerli patik tasarımını net üzerinde yaptığım gezinti sırasında gördüm ve çok beğenerek kendi sitem üzerinden de yayınlama kararı aldım.

Tutkunu olacağınızı düşündüğüm bu özel tasarımı beğenilerinize sunuyorum, kendi el emeğiniz ile rahatlıkla hazırlayabileceğiniz bu özel tasarımı mutlaka ama mutlaka değerlendirmelisiniz hanımlar. Saygılar.

Patiğimizin tabanını yapmak için 15 tane zincir çekiyoruz,sonra zincirin üstüneü dönerek ikili trabzan yapıyoruz.Ayağımızın büyüklüğene erişinceye kadar arttırarrak örüyoruz,sonra hep aynı sayıda 4-5 sıra daha ikli trabzan örüyoruz.Çiçeğimizi ön kısma dikerek patiğin burun kısmını oluşturuyoruz.Sonra patiğin bilek kısmına yakın yerine zincirden ip yapıyoruz.

Patiğimizin tabanının yapılışını resimde de göreceksiniz.Çiçek ise dilediğiniz model bir çiçek olabilir.

 

Bir önceki yazımız olan Tığ işi çok şık ponponlu patik modeli başlıklı makalemizde ponponlu patik hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Tığ işi ponponlu patik
Tığ işi çok şık ponponlu patik modeli

tığ işi ponponlu patik modeli örneği çeşiti ve detaylı resimli anlatım yapılışı... Tığ işi tekniği ile hazırlanan gerçekten çok şık...

Kapat