Uzun Kollu Çok Şık Gelinlik Modelleri ve Fiyatları

uzun kollu gelinlik modelleri trendleri çeşitleri en güzel en yeni seçimlerle 2013

Daha çok tesettür giyimi tercih eden ‘gelin adayları’ tarafından tercih edilmelerine rağmen son zamanlarda ortaya çıkan tasarımları ile diğer gelin adaylarının da ilgisini çeken ‘uzun kollu gelinlikler’ yeni tasarımları ile bizlere sunulurlarken bu özel tasarımlar içerisinden seçtiğimiz birkaç özel alternatif ile sizlerleyiz kızlar.

Yeni yılda straplez ve helen tarzı gelinliklerin dışında uzun kollu olan bu özel gelinlikler de pek bir moda haline geldi diyebiliriz. Hem uzun kollu hem de dantel gelinlik modelleri en beğenilen uzun kollu gelinlik modelleri içerisinde yer alıyorlar. Düğününde uzun kollu bir gelinlik tasarımı giymek isteyen gelin adaylarına aşağıdaki özel tasarım gelinlikleri sunuyoruz. Umarız sizler için seçtiğimiz bu uzun kollu gelinlikleri sizlerde beğenirsiniz.

Uzun Kollu Çok Şık Gelinlik Modelleri ve Fiyatları

Uzun Kollu Gelinlik Modelleri 2013  (4)

Bir önceki yazımız olan Yeni yılın en iddialı; "Balık Etekli Elbise" Modelleri başlıklı makalemizde Balık etekli Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
gebelikte bel ağrısı nedenleri tedavisi
Hamilelik döneminde yaşanan ‘bel ağrısı’ ve nedenleri

hamilelikte bel ağrısı nedenleri etkileri nasıl geçer Hamilelik dönemi içerisinde yaşanması en muhtemel rahatsızlıklardan bir tanesi olan ve anne adaylarını...

Kapat