Yakadan başlayan bebek yeleği ve yapılışı

Yakadan başlayan bebek yeleği ve yapılışı
7 Şubat 2012 tarihinde eklendi, 1.853 kez okundu.

Yakadan başlayan bebek yeleği ve yapılışı — yakadan başlayan bebek yelekleri 2012 — bebek yeleği nasıl örülür?

Kız bebekleriniz için örebileceğiniz şık bir bebek yeleği modelini ve yapılışını sizlere sunuyorum kızlar… Soğuk kış günlerinde bebeklerinizi soğuk havaların etkisinden koruyabilecek olan bu bebek yeleği, şık görünümü ile de bebeklerinizin güzelliğine güzellik katabilir. Bende bebeğime bir bebek yeleği örmek istiyorum diyenlerin, mutlaka değerlendirmesi gereken makalemi sizlere sunuyorum dostlar… Makalemi okuyarak, bu yeleği kolay bir şekilde işleyebilirsiniz. Kolay gelsin…

Yakadan başlayan bebek yeleği ve yapılışı

Bebek Yeleği Nasıl Yapılıyor ?

Yakadan zincir üzerine 57 üçlü trabzanla ilk olarak başlıyorsunuz kızlar.

2. Sıra sıkiğne ile geri dönülür.

3. Sıra diğer renk ve 1 dolgu 1 çift dolgu ile sıra tamamlanıyor.

Tekrar sıkiğne ile ile geri dönüp 5. sırada 2 trabzan 1 çift dolgu, yine sıkiğne 7. sıra 3 trabzan da bir çift dolgu yapılıyor.

8.sıra sıkiğne

9. sıra 4 trabzan çift dolgu ile tamamlayıp sıkiğne ile geri dönülüyor.

11. sırada alt kısımlar başlanır; 1 yuvaya 3 trabzan 2 zincir, yine 3 trabzan 4. yuva atlayıp tekrar aynı işlemle sıra tamamlanır. Kollarda ayrıldıktan ve istenilen boyda örüldükten sonra tırfile tamamlanır.

Bir önceki yazımız olan Derya Baykal lif örnekleri ve yapılışları 2016 başlıklı makalemizde 2016 örgü lif örnekleri yapılışları, en güzel derya baykal örgü lif örnekleri ve en kolay örgü lif modelleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
mide yanması ve ekşimesi nasıl geçer?
Mide yanması ve ekşimesi nasıl geçer?

Mide yanması ve ekşimesi nasıl geçer? -- mide yanması nasıl tedavi edilir? -- mide yanması için doğal çözümler Mide yanması,...

Kapat