Yazlık bayan panço modeli ve yapılışı

 yazlık bayan panço modeli örneği ve detaylı resimli anlatım yapılışı sizlerle…

Örgü işi yapan maharetli eller tarafından hazırlanarak bizlere sunulan ve şık yapıları ile bir hayli dikkat çekici olan birbirinden güzel yazlık bayan panço modellerini sizler için bir araya getirdik hanımlar.

Çok şık tasarımları ile yaz aylarında şıklığınıza şıklık sağlayabilecek olan yazlık panço modellerini sizlerde çok beğenecek ve benzer tasarımları oluşturabilme anlamında çabalar göstereceksiniz. Yaz aylarına özel olarak tasarlanan bu panço modelini kendiniz için mutlaka ama mutlaka oluşturmalı ve gardroplarınıza eklemelisiniz diye düşünüyorum. Yaz aylarında daha çekici bir yapıya sahip olabilmeniz adına sizlere ekstra katkılarda bulunacak olan bu pançonun epey bir etkisinde kalacaksınız :))

Not: Sizin için yapılışı ile birlikte sunduğumuz panço modeline baktıktan hemen sonra, alt tarafta bulunan galerimizden de diğer panço modellerine bir göz atmalısınız hanımlar…

ÖNERİ
İsterseniz pançonuzun uçlarını örgü kirazlarla renklendirebilirsiniz.

MALZEMELER
• Sümbül Nako yün, 3 numara tığ

Yapılışı
110 zircir çekilir. Araya 1 zincir çekilip ikili trabzan yapılır. Ortadan artırılarak 31 sıra örülür.

Kiraz yapımı
MALZEMELER
• 2,5 numara tığ, iplik ve pamuk

Yapılışı
2,5 numara tığla 5 zincir çekilip kapatılır. Oluşan halkaya 9 sık iğne yapılır, ikinci sırada her ilmeğe çift batarak sık iğne yapılır. Hiç artırmadan 5 sıra sık iğne örülür, içine pamuk doldurulur. 3 sıra eksilterek sık iğne örülüp kapatılır. İki tane bu şekilde kiraz örülür. Yeşil iplikle kirazın tepesine batılıp 15 zincir çekilir. Tepeye yaprak örülüp, 20 zincir çekilip ikinci kirazın tepe¬sine sık iğneyle tutturulur.
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Yazlık panço modelleri

Bir önceki yazımız olan Çok şık yazlık bebek patiği modelleri başlıklı makalemizde yazlık bebek patikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yeşil rengarenk motif süslemeli şapka modeli
Yazlık örgü süslemeli çocuk şapkaları

yazlık örgü süslemeli çocuk şapkası beresi modelleri örnekleri çeşitleri en güzel en yeni seçimlerle..  Yaz ayları için özel olarak tasarlanan...

Kapat