Yazlık örgü modelleri 2016

yazlık örgü modelleri örnekleri çeşitleri bluz tişört 2012 üretimleri ile sizlerle…

Artık yavaş yavaş şu soğuk havalardan kurtuluyoruz hanımlar… 🙂 Daha sıcak günler bizi bekliyor haliyle. Kış aylarında hazırladığımız “kazak, bere, atkı vb.” örgü modellerimizi bir kenara bırakıp, artık yazlık modellere doğru ilerliyoruz. İşte tam da burada “örgü” tasarım giyimlerden vazgeçemeyen dostlarıma hepsi birbirinden önemli tasarımlara sahip “yazlık örgü modellerini” sunuyorum.

Yaz aylarında sizleri rahatsız etmeyecek olan “yazlık” örgü modellerini sizlerde mutlaka değerlendirmeli ve benzer modellerini kendinize işlemelisiniz diye düşünüyorum…

Bende “örgü” tutkunuyum diyorsanız, yaz aylarında girseniz bile bu tarz örgü modellerini işleyerek gardroplarınıza ekleyebilir ve bu modelleri yaz aylarında da kullanabilirsiniz….

Bir önceki yazımız olan Yazlık merserize bayan bluz modeli ve yapılışı başlıklı makalemizde yazlık örgü bluz hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
yeni-oya-ornekleri-8
Yeni oya örnekleri – 2016 oya modelleri

yeni oya örnekleri modelleri çeşitleri 2016 yapılışları ile sizlerle kızlar...  Birbirinden güzel tasarımlara sahip yeni "oya örnekleri" ile karşınızdayım hanımlar....

Kapat