Yazlık örgü yelek modeli ve yapılışı

yazlık örgü yelek modeli ve yapılışı sizlerle bayanlar…

Merhaba hanımlar, sizlere yine çok konuşulacak bir örgü modeli paylaşmak istiyorum. 2012 yazlık örgü yelek modelleri ve yapılışları,

En güzel yazlık yelek modelleri ve en güzel motiflerini sizler için araştırdım ve hazırladım. En güzel renkleri ile bu yaza çok güzel gireceksiniz çiçekli ve papatyalı yaz aylarının çiçeklerinin örgü modeliyle işlenmiş bu yelek modellerine bayılacaksınız.

İşte sizlere en güzel renklerde ve tasarımlarda olan yazlık örgü yelek modelleri ve çeşitleri…

Yazlık örgü yelek modeli yapılışı:

MALZEMELER
• Sportlambs Nako yün,
4 numara tığ,
saten kurdele

Yapılışı
40 cm çapında istediğiniz model, yuvarlak motif örülür. Omuz ölçünüz kadar ikili trabzan askı yapılır, iki motif arkadan 2 cm birbirine dikilir. Önden askı düz dikilip, arkadan çapraz olarak dikilir. Bağlaması için saten kurdele kullanılır.
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Yazlık örgü yelek modelleri

 

Bir önceki yazımız olan Bayan Boğazlı Kazak Örnekleri başlıklı makalemizde bayanlar için boğazlı kazak modelleri ve kazak modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Pembe booğazlı uzun bayan kazak modeli
Bayan Boğazlı Kazak Örnekleri

bayan boğazlı kazak modelleri örnekleri ve resimleri sizlerle bayanlar... Merhaba sevgili hanımlar, boğazlı kazaklar bizim kış aylarında vazgeçilmezimiz haline gelen...

Kapat