Yeni bebek patik modelleri

yeni bebek patiği modelleri örnekleri çeşitleri en güzel en yeni seçimlerle 2012 2013… 

Örgü işi hazırlayan kişiler tarafından yeni tasarımlar ile hazırlanan birbirinden güzel patik modellerini sizler için seçtim hanımlar.

Bebeklerinizin minik ayaklarını sıcak tutabilme anlamında onlara işleyebileceğiniz bu tasarımlar ile onların ayaklarını sıcak tutabilir, onlara daha cici görünümler kazandırabilirsiniz. Özenli tasarımlar ile hazırlanan bu örgü bebek patikleri, şık yapıları ile gerçekten fazlasıyla dikkat çekiciler diye düşünüyorum. En güzel alternatifler ile hazırlanan örgü bebek patiği modellerine aşağıdaki galerimizden bir göz atabilir, bu tasarımları kendiniz için hazırlayabilirsiniz diye düşünüyorum.

Net üzerinden seçtiğimiz en güzel alternatifleri sizler için aşağıdaki galerimde topladım. Bu alternatifleri mutlaka ama mutlaka değerlendirmelisiniz hanımlar…

Bir önceki yazımız olan Çok şık yazlık bebek patiği modelleri başlıklı makalemizde yazlık bebek patikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
İşe giderken kullanılacak saç modelleri
İşe giderken yapabileceğiniz saç modelleri

işe giderken yapılacak saç modelleri örnekleri çeşitleri trendleri yeni seçimlerle... İşe giderken tercih edebileceğiniz çok güzel saç modellerini sizler için...

Kapat