Yeni geldi bunlar çok şık ‘Örgü Modelleri’

Yeni geldi bunlar çok şık ‘Örgü Modelleri’
12 Mart 2013 tarihinde eklendi, 2.330 kez okundu.

örgü modelleri örnekleri çeşitleri tasarımları en güzel en yeni 2013 2014 yapılışları

Örgü sevdalıları sizler için gerçekten çok hoş örgü modelleri seçtim. İnternet üzerinde yeni yeni yayılmaya başlayan ve özel tasarımları ile epey bir dikkat çeken bu harika örgü modellerini sizlerde mutlaka değerlendirmelisiniz diye düşünerek bu özel parçaları ayaklarınıza kadar getirdim. Kendinize örnek olabilecek yeni örgü modelleri arıyorsanız sizler için seçtiğim bu farklı ama göze hoş gelen örgü modellerini mutlaka değerlendirmelisiniz.

orgu modelleri örnekleri yapilislari  (1)

Mesela yukarıdaki şal; hem kesimi hem de özel tasarım yapısıyla emin olun çok çekici bir yapıya sahip. El emeğine güvenen herkesin kolaylıkla hazırlayabileceği bu özel ürünü sizler için seçtim.

orgu modelleri örnekleri yapilislari  (2)

orgu modelleri örnekleri yapilislari  (3)

orgu modelleri örnekleri yapilislari  (4)

orgu modelleri örnekleri yapilislari  (5)

Mesela rengarenk görünümü ile dikkat çeken bu kazak; özel kesim boğaz yapısına sahip olması sayesinde sizleri soğuk geçen kış aylarının etkisinden rahatlıkla kurtarabilecekken, renkli yapısı ile de sizlere özel bir şıklık sağlayabilir.

orgu modelleri örnekleri yapilislari  (6)

orgu modelleri örnekleri yapilislari  (7)

Örgü işi yapan özel kişiler tarafından hazırlanan bu özel parçalar gerçekten epey bir etkileyiciler. Hepinizin değerlendirmesi gereken bu özel parçaları sizlere sunmak istedim, umarım beğenirsiniz. Bu örgü modellerine baktıysanız sizi diğer ÖRGÜ MODELLERİMİ görmeye de davet ediyorum.

Bir önceki yazımız olan Kız çocuklar için 'Örgü Elbise' Modellerim başlıklı makalemizde bebek örgü elbise modelleri ve örgü bebek elbiseleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
orgu bebek elbise modelleri ve yapilislari (3)
Kız çocuklar için ‘Örgü Elbise’ Modellerim

kız çocuk örgü elbise modelleri örnekleri çeşitleri en güzel en yeni 2013 2014 Dünyamız, geleceğimiz, herşeyimiz kızlarımız için hazırlanan birbirinden...

Kapat