Yeni “Örgü Bebe Lifi Modeli Yapılışı” ( anlatımlı )

Yeni “Örgü Bebe Lifi Modeli Yapılışı” ( anlatımlı )
17 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 1.741 kez okundu.

Çok şık ve çok canlı renklere sahip olan örgü bebek lifi modelimizi ve yapılış anlatımını bu makalemizde sizlerle paylaşıyoruz.

Yapılışı oldukça basit ve kısa sürede gerçekleştirebileceğiniz tarzda olan bu örgü bebek lifini 1 günde rahatlıkla yapabilir bebeklerinizi rahatlıkla yıkayabilirsiniz.

Nako tasarımcıları tarafından yapılan ve harika renklerde hazırlanmış olan bu örgü bebe lif modelimizi umarım beğenir , yorumlarda bulunursunuz.

Örecek olan bayan arkadaşlarıma şimdiden kolay gelsin. Modelde kullanılan iplikleri almak için tıkla

Yeni “Örgü Bebe Lifi Modeli Yapılışı” ( anlatımlı )

nako örgü bebek lifi modeli yapılışı

Model adı : ET-018 Ninni Bebe Lif
Zorluk derecesi : Kolay
İlgili tığ numaraları : 2.5
Örgü şekli : Sık iğne, Tığla fıstık yapılışı
Gerekli malzemeler : Ninni Bebe 2587,3664,23054 1er Yumak
Mevsim :

Yapılışı:

1- 1 no.lu diyagramın 1. Sırası 20  cm yapılıp birleşitirlir,yuvarlak sıralar şeklinde devam edilir.2-örgü boyu 8 cm de baş parmak için 8 cm lik bölüm şemada gösterildiği şekilde 7 cm örülüp bitirilir.3- diğer tarafta bekletilen taraf 7 cm daha örülüp bitirilir.4- bilek kısmına 50 cm zincir çekilir, her iki ucuna 2 no.lu diyagram uygulanarak çiçek takılır.

Bir önceki yazımız olan Kız Çocukları İçin "Örgü Elbise Modeli ve Yapılışı" başlıklı makalemizde nako örgü bebek elbiseleri, örgü bebek elbiseleri ve yapılışları ve örgü bebek elbisesi nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
En Son 2015 Bayan Kazak Tasarımları
Yeni Sezon “Bayan Kazak Modelleri ve Kombinleri”

Soğuk havaların kendini hissettirdiği şu günlerde yaz havalarının o bunaltıcı sıcaklarından yavaşça kurtuluyoruz. Soğuk ve kurak olan günlerin bizleri beklediği...

Kapat