Yeni Sezon ” Bayram Kombinleri ” Çok Şıklar!

Bayram haftasına girmiş bulunuyoruz ve birbirinden şık ve güzel elbiseler almak için büyük mağazaları ve çarşıları ziyaret ediyoruz ama bir türlü aklımızdaki gibi bir kombin oluşturamıyoruz.

2014 – 2015 sezonunun bayramındaki en çok dikkat çeken renkler açık ve canlı renklerdir. Kurban bayramında misafirliğe gittiğiniz zaman mutlaka ve mutlaka uyumlu renklerde kıyafetler giyiniz.

Sizler için paylaştığım bir çok kombinasyon modelleri aklınızdaki bir çok soruya kesinlikle cevap olacaktır. Takısından tutun kafanıza takacağınız tokaya kadar her şey için cevap bulabilirsiniz.

Modellerimizi umarım beğenir , yorumlarda bulunursunuz. Çeşitli kıyafetlerim var ama ben kombin yapamıyorum diye sorunlarınız var ise bu makalemizdeki galerimize bakmak sizlere yardımcı olacaktır.

 

Yeni Sezon ” Bayram Kombinleri ” Çok Şıklar!


 

Bir önceki yazımız olan "Renkli Gelin Ayakkabıları" Çok Güzeller! başlıklı makalemizde renkli gelin ayakkabı modelleri, renkli gelin ayakkabıları ve çiçekleri ve renkli gelin ayakkabısı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
örgü renkli kırlent yapılışı
Örgü “Perde , Kırlent ve Saat” Yapılışı ( anlatımlı )

Harika tasarımlarda birbirnden güzel , çeşit çeşit örgü modelleri ve tasarımlarıyla karşınıza çıkmaktan büyük bir zevk alıyoruz dostlarım... 2015 Sonbahar...

Kapat