2015 Bayan Deri Ceket Modelleri Çok Şıklar!

Her yıl olduğu gibi bu sezonda deri ceket modelleri en çok tercih edilen ve en çok beğenilen ceketler arasına girmeyi başardı.

2015 sezonunda deri ceket modelleri dar kesim olmasıyla birlikte, bel hizasında tasarlanmıştır.  2015 sezonunda deri ceket modelleri ile oldukça harika kombinler oluşturabilirsiniz. Yeni sezonda birbirinden renkli deri ceket modelleri de görebilirsiniz.

Örneğin makalemdeki galerimde paylaştığım modellerimizi gibi : hardal rengi, kırmızı, kül rengi ve petrol yeşili renklerindeki deri ceket modellerini de görebilirsiniz.

2015 bayan deri ceket modelleri ve kombinleri sizlerle umarım modellerimizi beğenir ,yorumlarda bulunursunuz. Almak istediğiniz bayan deri ceket modellerini yorum olarak bizlere bildirebilirsiniz.

 

2015 Bayan Deri Ceket Modelleri Çok Şıklar!

Bir önceki yazımız olan 2015 Trend Gelin Ayakkabısı Modelleri başlıklı makalemizde 2015 gelin ayakkabı, 2015 gelin ayakkabıları ve 2015 gelin ayakkabısı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Sezon Gelin Ayakkabıları 2015 Örnekleri
2015 Trend Gelin Ayakkabısı Modelleri

Gelin ayakkabısı denildiğinde aklımızı direk gelen renkler arasından beyaz ve krem tonlarıdır. Çünkü gelinliklerimize renk olarak uyumlu olabilecek renkler arasındaki...

Kapat