2015 Örgü Bayan Bolero Modeli ve Yapılışı

2015 Örgü Bayan Bolero Modeli ve Yapılışı
24 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 2.229 kez okundu.

Biz bayanlar bolero giyinmesini çok severiz ve hafif soğuk geçen günlerde bolero modelleri bizlerin vazgeçilmezi olur.  Bu makalemde siz değerli takipçilerimize rengarenk iplikler ile örülen harika tasarıma sahip örgü bolero modelimizi ve nasıl yapıldığını paylaşacağım. Resimli ve yazılı anlatımımız sizlere oldukça çok yardımcı olacaktır.

Evlerinizde boş zamanlarınızda bu harika tasarıma sahip olan bolero modelini kendinize veya kız kardeşinize ya da kız arkadaşınıza örebilirsiniz. Hatta biraz daha ufak ölçüler kullanarak kız çocuğunuza bile örebilirsiniz. Modelimizi yapmak oldukça kolaydır. Anlatım sırasında düzenli ve doğru giderseniz bir sorunla karşılaşmayacaksınızdır.

Modelimizi örerken karşılaştığınız bir problem olursa , bizlere yorum yaparak yardım alabilirsiniz. Örecek olan bayan arkadaşlarıma şimdiden kolay gelsin.

2015 Örgü Bayan Bolero Modeli ve Yapılışı


 

2015 bayan örgü bolero modeli

Adsız

Tam boyutu için tıkla

Bir önceki yazımız olan 2015 Örgü Kız Çocuğu Hırkası Modeli ve Yapılışı başlıklı makalemizde 2015 örgü bebek hırka modelleri, örgü bebek hırka modelleri anlatımlı ve örgü bebek hırka modelleri ve yapılışı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
örgü kız bebek hırka modeli yapılışı 2015
2015 Örgü Kız Çocuğu Hırkası Modeli ve Yapılışı

Soğuk geçen şu günlerde, marifetli olan biz annelere ufak ve sevimli kız çocuklarımıza çok şık bir hırka modeli örebilir ve...

Kapat