2015 Örgü Kız Çocuğu Hırkası Modeli ve Yapılışı

2015 Örgü Kız Çocuğu Hırkası Modeli ve Yapılışı
21 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 3.262 kez okundu.

Soğuk geçen şu günlerde, marifetli olan biz annelere ufak ve sevimli kız çocuklarımıza çok şık bir hırka modeli örebilir ve onlara bu hediyeyi vererek çok mutlu edebiliriz. 2015 yılının ilk örgü kız çocuk hırkasını ve detaylı anlatımını bu makalemde sizler için paylaşıyorum.

Modelimizin 2 şekildeki anlatımını da bulmanız mümkün. Sizler için hem şemalı olarak hemde yazılı olarak anlattık. Modelimizi anlattığımız gibi örüp sıra detayını düzenli takip ederseniz. Büyük bir zorunluluk ile karşılaşmayacaksınızdır.  Modelimizi örerken yapamadığınız bir yeri mutlaka ve mutlaka yorum şeklinde bizlere bildiriniz. Umarım modelimizi beğenir , yorumlarda bulunursunuz.

Örecek olan bayan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin.

2015 Örgü Kız Çocuğu Hırkası Modeli ve Yapılışı


 

örgü kız bebek hırka modeli yapılışı 2015

2

3

Bir önceki yazımız olan Örgü Erkek Bebek Yeleği Modeli ve Yapılışı başlıklı makalemizde erkek bebek örgü yelek modelleri anlatımlı, erkek bebek örgü yelek modelleri ve yapılışı ve örgü erkek bebek yelek modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Moda 2015 H&M Etek Tasarımları
2015 ” H&M Etek Modelleri ve Kombinasyonları “

2015 yılında H&M giyim firması bayan giyiminde yaptıkları tasarımlarıyla, adını dünyada ve ülkemizde oldukça çok duyurdu. Bu makalemde genç tasarımcılar...

Kapat