2015 Trend Gelin Ayakkabısı Modelleri

Gelin ayakkabısı denildiğinde aklımızı direk gelen renkler arasından beyaz ve krem tonlarıdır. Çünkü gelinliklerimize renk olarak uyumlu olabilecek renkler arasındaki en önemli olanlardır. Yeni sezonda harika tasarımlarda gelin ayakkabısı modelleri ile karşılabilirsiniz.

2015 yılının en modern şekilde hazırlanmış olduğu bu gelin ayakkabısı modellerini geçen senelerdeki gelin ayakkabılarından ayıran en büyük özellik ise üzerlerindeki bazı desenler ve motifler. Bu desenler ve motifler gelin ayakkabısını oldukça modern ve bir o kadar sade göstermiş.

Trend olan gelin ayakkabısı modellerini bu makalemde sizler için bir araya getirdim. Umarım modellerimizi beğenir , yorumlarda bulunursunuz. Almak istediğiniz ayakkabı modelini bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz.

2015 Trend Gelin Ayakkabısı Modelleri

Bir önceki yazımız olan 2015 Örgü Elbise Modelleri ile Sizlerleyiz ! başlıklı makalemizde 2015 örgü elbise koleksiyonu, 2015 örgü elbise modelleri ve örgü elbise 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Güzel 2015 Örgü Elbise Görselleri
2015 Örgü Elbise Modelleri ile Sizlerleyiz !

Yıllardan beridir siz güzel takipçilerimize, birbirinden güzel örgü ile ilgili elbiseler ve dekorasyon eşyaları paylaşıyoruz ve paylaşmaya devam edeceğiz. Bu...

Kapat