Antreler İçin Aynalı Dresuar Modelleri

Değerli takipçilerimiz evinizin antresinin görünümünde bir değişiklik yapmak ister misiniz? Ne gibi, bir değişiklik, diye sorar gibisiniz. Hemen antre dekorasyon fikrimizi sizlerle paylaşmaya başlıyoruz.

Evimizin dekorasyonu bir bütün olarak düşünürsek, evimizin dekorasyon işine ilk adım olarak antreden başlayabiliriz. Peki, antre için neler yapabiliriz. Öncelikle şunu unutmamak gerekir. Antrede yapacağımız dekorasyon bizim evimizin genel dekorasyonu hakkında ipuçları veren ilk yerdir. Bu ipucunu göz önünde bulundurarak, antremizin dekorasyonu yenileyebiliriz.

Antrelere en çok yakışan dekorasyon nedir, diye soracak olursanız, sizlere yeni sezon aynalı dresuar modellerini öneririz. ; Hemen dresuarın ne olduğunu kısaca bir anımsayalım. Dresuar ; Fransız bir kelimedir. Anlamı ise metal ya da ahşaptan yapılan, sehpayı anımsatan mobilya türüne denir.

Evimizin antresi için aynalı dresuara seçerken bazı özellikleri göz önünde bulundurmak gerekir. Mesela anternin büyüklüğü, küçüklüğü ya da geniş ,dar gibi antenin fiziksel özelliklerini göz önünde bulundurmak gibi. Bunun dışında yeni evimizin genel dekorasyonu göz önünde bulundurarak seçimlerimizi yapabilirsiniz.

Dresuarları antrenin dekorasyonda kullanabileceğimiz gibi evimizin farklı mekanlarında kullanabilirsiniz. Mesela salonunuzun dekorasyonda farklı bir görünüme kavuşturmak için aynalı dresuar tasarımlarından yararlanabilirsiniz.

AYNALI DRESUAR MODELLERİ VE TASARIMLARI

Bir önceki yazımız olan Dekoratif 3d Halı Tasarımları başlıklı makalemizde 3 boyutlu 2016 halı modelleri, çok şık 3d halı görselleri ve en güzel 3d halı resimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
muhteşem 3d halı görselleri
Dekoratif 3d Halı Tasarımları

Evlerimizdeki klasik halıları yerden kaldırıyoruz. Yerine yeni sezon 3d halıları seriyoruz. Sizlerde bu kış zeminlerinize en yeni 3d halı modellerinden...

Kapat