Çok Şık Bayan Panço Modelleri

Sevgili hanımlar, bugünkü moda saatine hazır mısınız ? Moda saatimizde bugün sizlere için yeni sezon bayan panço modellerine göz atacağız. Bir önceki moda saatimizde hatırlayacağınız üzere 2016 BANANA REPUBLİC BAYAN KAZAK MODELLERİNE göz atmıştık.

Sevgili hanımlarımız kış koleksiyonlarını oluştururken deri mont, kaban ve hırkanın yanı sıra şıklığını tamamlayacak olan panço modellerini de tercih etmektedirler. Sevgili hanımlarımız pançoları tercih etmelerinin arasında pançoların sıcak tutması, her kıyafetle rahatlıkla kombin oluşturması, görünüm açısından da oldukça şık görünmesi pançoların tercih edilme nedenleri arasında yer almaktadır.

2016 bayan panço örneklerine baktığımızda kaşe panço modelleri, kumaş panço modelleri, tesettür panço modelleri yer almaktadır. Bunların yanı sıra farklı bir tarz arayanlar içinde kumaş pelerin modelleri de son dönemlerde oldukça trend.

Sevgili hanımlar sizlerde bu kışın hem soğuktan korunmak hem şıklığınızı tamamlamak için kışlık koleksiyonunuzun arasında panço modellerinden birini ekleyebilirsiniz.

BAYAN PANÇO MODELLERİ 2016

 

Bir önceki yazımız olan 2016 Banana Republic Bayan Kazak Modelleri başlıklı makalemizde 2016 banana republic bayan kazak modelleri, banana republic bayan kazak tasarımları ve en güzel banana republic bayan kazakları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
banana republic bayan kazak görselleri
2016 Banana Republic Bayan Kazak Modelleri

Bu kışta seçkin hanımlarımızın üzerinde Banana Republic kazakları göreceğiz. Her sezona oldukça iddialı giren Banana Republic markası, hanımlara özel kreasyonunda...

Kapat