Çok Şık ” Kırmızı Beyaz Mutfak Dekorasyonları ”

Ülkemiz kırmızı ve beyaz renklerine aşıktır ve biz kırmızı ve beyazı yıllardan beridir birbirine yakıştırırız. Mutfak tasarımlarımızda bu sene kırmızı ve beyaz rüzgarını estirmek isterseniz.

Sizler için paylaştığım modellere mutlaka bakmalısınız. Beyaz mutfağı renklendirmek, mutfağa enerji katmak için kırmızıyı kullanmak işe yaracaktır. Mutfakta kırmızının nerelerde kullanılacağına mutfağın büyüklüğüne, ne kadar ışık aldığına bakarak karar verebilir, kırmızı beyaz bir mutfak dekorasyonu yapabilirsiniz.

Kırmızı beyaz bir mutfakta beyaz mutfak masası, ahşap sandalyelerle tamamlanabilir. Ahşap beyazın soğukluğunu kıracaktır. Karanlık ve küçük mutfaklarda kırmızı ve beyaz dengeli kullanılmalı, hatta kırmızı aksesuar rengi olarak tutumlu bir şekilde, az kullanılmalıdır. 2014 – 2015 kırmızı mutfak dekorasyonlarını bu makalemde sizler ile buluşturuyorum.

Yeni sezonda kırmızı ve beyazın güzelliğine ve uyumuna şahit olacaksınız. Almak istediğiniz modeli ve tasarımları görebilirsiniz.

 

Çok Şık ” Kırmızı Beyaz Mutfak Dekorasyonları “

Bir önceki yazımız olan En Şık " Yatak Odası Avize Modelleri " başlıklı makalemizde avize modelleri, yatak odası avize 2015 ve yatak odası avize fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
örgü pashmina şal modeli ve yapılışı
Harika Tasarım : Örgü Pashmina Şal Modeli ve Yapılışı

Nako tasarımcılarının harika tarzda hazırlamış olduğu pashmina ismini verdiği çok şık bir örgü şal modelini ve modelin yapılışını bu makalemde...

Kapat