Çok Şık “Yırtmaçlı Etek Modelleri ve Kombinleri”

Bir etek modelini daha güzel ve daha gösterişli bir hale getirmek istiyorsanız ona güzel bir yırtmaç koymalısınız. Yırtmaç modası bana göre eteğe en çok yakışan desenidir. Yeni yılda trend olan ve olmaya devam edecek olan bu etek modellerini çok beğeneceksiniz.

Yırtmaç kadını seksi gösteren, eteğe ayrı bir renk katan unsurdur. Sadece doğru şekilde kullanılması önemli bir detaydır. Etek üzerinde yanlış kullanıldığı takdirde basit bir görünüme soktuğu gibi, yerinde ve yeterli açıklıkta kullanıldığı zaman ise eteği bambaşka yerlere taşıyan bir detaydır.

Sizler için en güzel yırtmaçlı etek modellerini ve kombinlerini bir araya getirdim. Umarım modellerimizi beğenir , yorumlarda bulunursunuz.

Çok Şık “Yırtmaçlı Etek Modelleri ve Kombinleri”

Bir önceki yazımız olan Kayık Yaka Kıyafet Modelleri başlıklı makalemizde 2014 kayık yaka elbise, kayık yaka elbise ve kayık yaka elbise fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Güzel 2014 Kayık Yaka Elbise Resimleri
Kayık Yaka Kıyafet Modelleri

Yeni sezonda öne çıkan kıyafet modellerinden birisi de kayık yaka kıyafet modelleridir. 2014 yılında kayık yaka kıyafetler oldukça popüler ve...

Kapat