Derya Baykal Örgü Modelleri ( Resimli Örgüler )

derya baykal 2014 örgü modelleri çeşitleri resimleri görselleri fotoğrafları en güzel örgüler

Derya Baykal’ın maharetli ellerinden çıkan yeni tasarım örgüler ile karşınızdayız. Herbiri diğerinden çok daha özel ve gösterişli olan bu harika örgü modellerini daha görür görmez çok beğeneceğinizi ve aralarından bir tanesini seçip, başlayacağınızı düşünüyoruz. Örgü giyimi seven ve bu giyim üzerinden farklı tasarımlar hazırlamak anlamında sürekli olarak istekli olan herkesi Derya Baykal’ın bu harika tasarım örgü modellerini yakından görmeye ve incelemeye davet ediyoruz. Hanımlar, aşağıdaki örgü örneklerini yakından inceleyerek emin olun bu tasarımların ne kadar şık yapılara sahip olduklarını kolaylıkla anlayabilecek ve bu harika ürünler arasından seçeceğiniz bir veya birkaç tanesini kendiniz veya bir sevdiğiniz için hazırlamaya başlayacaksınız.

Derya Baykal’ın örgü koleksiyonları altında sunduğu aşağıdaki örgü modellerini kesinlikle yakından incelemeniz gerektiği üzerinde durarak şimdi de sizleri bu harika tasarım örgü modellerini yakından görebilmek üzere aşağıdaki galerime davet ediyorum. Gelin sizin için de uygun bir örgü modelini aşağıdaki galerimizden birlikte çıkartalım!

Bir önceki yazımız olan Örgü Çocuk Patik Örneği ve Açıklamalı Yapılışı başlıklı makalemizde çoçuk patik, çoçuk patikleri ve yapılışı ve örgü patik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
örgü çocuk patik örneği ve açıklamalı yapılışı
Örgü Çocuk Patik Örneği ve Açıklamalı Yapılışı

örgü çocuk patik örneği derya baykal açıklamalı anlatım yapılışı sizlerle Çocuklarınız için çok eğlenceli bir örgü patik örneği hazırlamak ister...

Kapat