Derya baykal saç bandı modeli ve yapılışı

derya baykal saç bandı modeli örneği çeşitleri ve detaylı resimli anlatım yapılışı sizlerle… 

Derya Baykal tasarımı ile hazırlanan şık bir saç bandı modeli ve detaylı anlatım yapılışı ile karşınızdayız hanımlar. Önemli bir tasarım altında gerçekleştirilen ve harika görünümü ile kombinlerinizin en önemli parçalarından olmaya aday olan bu saç örgü bandını sizlerde mutlaka oluşturmalı ve bu tasarımı gardroplarınız içine eklemelisiniz hanımlar. Çok şık çok gösterişli tasarımı ile dikkat çeken Derya Baykal saç bandı ve yapılışını aşağıda bulabilir, bu anlatımlara bir göz attıktan hemen sonra galeri şeklinde sunduğumuz diğer saç bandı örneklerine de bir bakabilir, en iyi alternatifler içerisinden seçtiğimiz bu saç bandı modellerinden kafanıza yatanı tercih edebilirsiniz.

Yapılışı: KIRKSEKİZ ilmek başlanır.SEKİZ ilmek kalana kadar sıra başından ve sonundan kesilir.SEKİZ ilmekten sonra sıra başından veSonundan ilmek arttırarak KIRKSEKİZ ilmeğe gelene kadarÖrülüp, kesilir.

Örgü saç bandı modelleri

Bir önceki yazımız olan Boncuklu patik modelleri ve yapılışı başlıklı makalemizde boncuklu patik modelleri ve bpncuklu patik nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yeni boncuklu patik modelleri
Boncuklu patik modelleri ve yapılışı

boncuklu patik modelleri örnekleri çeşitleri ve detaylı anlatım yapılışı en güzel en yeni seçimlerle... Örgü işi yapan profesyonel bir el...

Kapat