Derya Baykal’dan Çok Hoş ÖRGÜ BOLERO ve Yapılışı

Derya Baykal’dan Çok Hoş ÖRGÜ BOLERO ve Yapılışı
7 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 2.109 kez okundu.

derya baykal örgü bayan bolero modeli yapılışı açıklamalı resimli anlatım bolero yapılışı

Kadınların hiçbir zaman vazgeçemediği en özel örgü giyim ürünlerinden olan bolero, örgü tasarımlar ile öylesine şık ve iddialı tasarımlara dönüşüyorlar ki hayran kalmamak inanın bana elde değil. Farklı detaylar kazandırılarak hazırlanan örgü bolerolar, örgü işini seven ve sürekli olarak örgü giyim konusunda bir şeyler hazırlamak isteyen kadınlar tarafından sıklıkla tercih ediliyorlar. Bunun bilincinde olarak öylesine şık bir örgü bolero modeli getirdik ki ayaklarınıza, görür görmez emin olun çok etkilenecek ve hemen bu örgü boleroyu hazırlamak kararı alacaksınız. Sizler için harika bir alternatif olabilecek olan bu örgü bolero, kolay olmasa da orta derecede bir yapılış biçimine sahip. Eğer kendiniz için bir örgü bolero hazırlamak istiyorsanız, bu ürünü kaçırmamanız gerekiyor diyorum ve sizleri bu ürünü daha yakından görmeye davet ediyorum.

derya baykal örgü bolero ve yapılışı

derya baykal örgü bolero ve yapılışı

Malzemeler

koton ip
tığ no 3
şiş no 5
yün iğnesi

Hazırlanışı

Hanım dilendi bey beğendi motifi 24 sıra örülür. Sağ ve sol kenardan 70 ilmek çıkarılıp şişle 1 ters 1 düz 12 sıra lastik örülür. İkiye katlanır. Lastik örgü yapılan bölüm dikilir. Açıkta kalan kenarlara tığ ile dilimler yapılır.

Bir önceki yazımız olan Örgü İşinden Yeni Çocuk Sandaleti ve Yapılışı başlıklı makalemizde örgü çocuk sandaleti ve örgü sandalet yapılışı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
derya baykal örgü çanta yapılışı
Örgü İşi Harika Bir Çanta Modeli ve Açıklamalı Yapılışı

örgü çanta modeli nasıl yapılır detaylı anlatım yapılışı resimli sizlerle derya baykal çanta Örgü çantayı seven ve kendisine özel bir...

Kapat