Dolgun Dudakların Sırrı!

Dolgun Dudakların Sırrı!
3 Eylül 2012 tarihinde eklendi, 1.553 kez okundu.

Dolgun dudaklara sahip olmak için ne yapılmalı.

Dudaklarım çok ince bundan aşırı derecede şikayetçiyim diyorsanız. Mutlaka bu makaleme bakmalısınız, yeni çıkan makyaj yöntemleri ile dudaklarınızı dolgun göstermek çok kolay sadece biraz makyaj aletlerine ihtiyaç duyacaksınız. Güzellik salonlarına ve estetik cerrahilerine kadar gidip sağlıksız ve aşırı para harcamayın sizler için paylaştığım en yeni makyaj yöntemlerini okumalısınız.

İnce dudakları dolgunlaştırma
Dudaklarınızı makyajınıza uygun bir dudak kalemiyle çevreleyin. Koyu renkler dudağınızı daha açık gösterir. Bu nedenle açık tonlarda ve transparan bir ruj sürün. Alt dudağınızın ortasına parlatıcı sürerek daha dolgun görünmesini sağlayabilirsiniz.

Dolgun dudaklara çekicilik kazandırma
Dudaklarınız zaten dolgunsa ve fazla dikkat çekmesini istemiyorsanız ruju dudaklarınızın ortasına sürüp parmağınızla yana doğru yayın. Ruj yoğun olarak ortada kaldığı için dudaklarınız daha ufak görünür.

Üst ince alt kalın dudakları orantılı hale getirme
Üst dudağınızı, dudak çizginizin bir kalem kalınlığı kadar dışından çerçeveleyin ve rujunuzu sürün. Alt dudağınıza ise dudak kalemi kullanmayın. Böylece ikisi daha dengeli görünür.

Bir önceki yazımız olan Evde saç boyama tekniği başlıklı makalemizde Evde saç boyama hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Cilt tipi
Cilt Tipiniz Hangisi?

Cilt tipimi nasıl anlarım? Cilt tipinizi öğrenmek için bu makalemizi mutlaka okumalısınız. Cilt tipinize göre makyajlar,kremler ve kozmetik ürünleri vb...

Kapat