Evde yapılan çok etkili kırışıklık maskesi

Evde yapılan çok etkili kırışıklık maskesi
9 Eylül 2012 tarihinde eklendi, 1.483 kez okundu.

Evlerinizde yapabileceğiniz %100 kırışıklık önleyici maske

Yoğun çalışmaktan ve uykusuzluktan oluşan kırışıklılar gündelik hayattaki kadınların en büyük sorunlarından biridir. Bu kırışıklıklardan kurtulmak için bir çok cilt hastalıkları doktorlarına ve ünlü cilt bakım yerlerine gitmişsinizdir. Ama daha doğal yollardan kırışıklıklardan kurtulabilirsiniz. Nasıl mı? hepsini sizler için hazırlamış olduğum makalemde bulabilirsiniz.

Özellikle cildi kuru olanların başları kırışıklıklarla beladadır. Yaş ilerledikçe belirginleşmeye başlayan kırışıklıklara çeşitli bitkilerden yardım alınarak çözüm bulunabilir. Muz bilinen en iyi kırışık yok edici bitkiler arasındadır.
Yarım muzu krem haline gelene kadar ezin ve yüzünüze yayıp 15-20 dakika bekletin. Ilık su ile yüzünüzü duraladıktan sonra bir kere de soğuk suyla yıkayın yüzünüzü.
Bu maskeyi haftada 1 kez, 2 ay boyunca uygularsanız cildinizi hem yavaş yavaş belirmekte olan kırışıklıklardan korursunuz hem de var olan kırışıklarınızın daha az belirgin olmasını sağlarsınız.

Bir önceki yazımız olan Salatalık ile yapılan maskeler başlıklı makalemizde Salatalık maskesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Zayıflamak için hangi besinler tüketilmelidir
Zayıflamak için ne yenmeli

Kolay ve doğal bir şekilde zayıflamak için ne yenmelidir. Diyetisyenlerin ve spor hocalarının en çok üzerinde durduğu diyet yaparken ne...

Kapat