Gebelikte En Sağlıklı Uyku Pozisyonları

Gebelikte En Sağlıklı Uyku Pozisyonları
28 Eylül 2012 tarihinde eklendi, 1.876 kez okundu.

 gebelikte hamilelikte uyuma pozisyonları tarzları nasıl uyunur?

Gebelik döneminde en fazla dikkat edilmesi gereken hususların başında yer alan “uyku” bu dönem içerisinde doğru ve tam olarak karşılandığında anne adaylarına müthiş bir rahatlık sağlayabilir. Peki, anne adayları gebelik dönemi içerisinde hangi pozisyonlarda uyumalı ve uyku düzenleri için günde kaç saat uyumalıdırlar?

Gebelik dönemi içerisindeki uyku düzeni konusunda sizlere gerçekten önemli bilgiler sunuyoruz hanımlar…

Gebelikte uyku pozisyonları hakkında bilgiler sizlerle birlikte. Anne adayları gebeliğin ilerlemesi ve karnın büyümesi ile birlikte gittikçe daha zor pozisyonlarda uyumaya çalışırlar. Bebeğin sağlıklı bir şekilde gelişmesi ve onu tehlikeye atmamak için uzmanların anne adayları için önermiş olduğu gebelikte uyku pozisyonları hakkında bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Gebelikte en sağlıklı uyku pozisyonları Hamilelikte nasıl uyumalı?  ve daha birçok bilgi sizlerle birlikte..

Bir önceki yazımız olan Ağrısız bir doğum için özel öneriler başlıklı makalemizde ağrısız doğum hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Ağrısız bir doğum
Ağrısız bir doğum için özel öneriler

 ağrısız doğum için öneriler tavsiyeler tüyolar hakkında bilgiler Kadınların gebelik dönemleri boyunca en fazla çekindikleri etkenin başında yer alan ve...

Kapat