Göbek eriten yiyecekler

Göbek eriten yiyecekler
11 Şubat 2012 tarihinde eklendi, 1.628 kez okundu.

Göbek eriten yiyecekler göbek eritme yolları yardımcı yiyecekler zayıflamaya yardımcı meyveler

Göbek bölgesinde meydana gelen yağlanmalar konusunda sıkıntılar çekiyor ve bununla ilgili denediğiniz yöntemlerden bir türlü sonuç alamıyorsanız, bir de sizlere sunduğumuz bu besinleri denemelisiniz kızlar.. Yapmış olduğunuz diyetler arasına ekleyebileceğiniz bu besinler ile göbek bölgenizdeki yağlanmalardan kurtulabilir, bu şekilde fit bir vücuda sahip olabilirsiniz kızlar…

Zayiflamaya yardımcı yiyecekler

 

MUZ: Potasyum oranı yüksek olan bu meyve, vücutta karnın şişmesine neden olan sodyum miktarını kontrol altında tutar.

YOĞURT: Karın şişliğine neden olan bakterileri yok eden faydalı bakteriler üretir. Ayrıca vücuttaki insülin miktarını dengede tutmaya yardımcı olur.

ÇİLEK: Bu meyveler antioksidan içerir. Vücuttaki kan akışını arttırır, kaslara daha fazla oksijen gitmesini sağlarlar. Eğer egzersiz yapmadan önce yoğurt ve çilek tüketirseniz kaslarınız çalışmaya hazır hale gelir.

YEŞİL ÇAY: Günde üç bardak yeşil çay metabolizmanızı güçlendirir ve ekstra 30 kalori yakmanızı sağlar. Ayrıca yağları da eritir.

TURUNÇGİLLER: Egzersiz sırasında yağların yüzde 30 oranında daha hızlı yanmasını sağlar. Yiyeceklerinize bol bol limon sıkabilirsiniz.

TAHILLAR: Tahıllarda bulunan lifler, vücudunuzun insülin seviyesini dengede tutar. Bu da yağ hücrelerinizin küçülmesini sağlar. Vücudunuz bu tip gıdaları diğer yiyeceklere göre daha yavaş yaktığı için daha geç acıkmanızı sağlarlar.

Bir önceki yazımız olan Zayıflama ve incelme sırları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Ender Saraç diyeti ile zayıflayın
Ender Saraç’ın etkili yöntemi ile zayıflayın!

Ender Saraç'ın etkili yöntemi ile zayıflayın! ender saraç zayıflama yöntemleri Zayıflayabilmek adına bugüne birbirinden farklı yöntemler denediniz ve eminim bunların...

Kapat