Hürrem Kızılı Saç Rengini Nasıl Elde Ederiz?

Hürrem Kızılı Saç Rengini Nasıl Elde Ederiz?
27 Haziran 2013 tarihinde eklendi, 3.332 kez okundu.

Hürrem Kızılı saç rengi nasıl yapılır? Hürrem kızı saç rengi ve modelleri (videolu anlatım)

Bizlere kendini ve saç rengini sevdirmeyi başaran Hürrem Sultan yani Meryem Uzerli saçına yaptırdığı kızıl saç rengini hepiniz çok beğenmişsinizdir.  Bende sizlere bu kızıl saç modeline , nasıl sahip olabilirsiniz. Onu anlatacağım işte:

hürrem kızıl saç rengi

hürrem kızıl saç rengi

 İlk öncelikle karamel olarak bilinen bilinen fakat kuaförlerin kumral bakır dore olarak adlandırılan hürrem kızılını elde etmek için boyanın içindeki oksidan miktarının %30 olmalıdır. Çünkü daha parlak ve canlı bir renge ulaşmanızı sağlayacaktır. Koyu bir saç tonuna sahip iseniz ilk önce saçınızı açıcılar yardımıyla saçmanız gerekir ki rengi tutturabilesiniz. Daha önceden hiç boya yok ise saçınızda bu sizin için daha avantajlı olur istediğiniz tona kolayca ulaşabilirsiniz.

Saç diplerinden başlayarak 2-3 parmak kalınlığında saçımızın diplerine ayırarak güzelce uyguluyoruz.Bu işlem bittikten sonra da bir 10 dk sonra saç uçlarına doğru giderek iyice boyayı yediriyoruz .Bu uygulamayı yaparken tarak yardımı ile tüm saçınıza uygulamaya dikkat edin.Boyama işlemi bu şekilde tamamlayıp bekleme süresini de doldurunca saçlarınızı yıkayabilirsiniz.İşte tam da istediğiniz hürrem kızılını elde etmiş olacaksınız.

meryem uzerli kizil sac rengi

meryem uzerli kizil sac rengi

Meryem Uzerli (Hürrem) Kızı Nasıl Elde Edilir? (Videolu Anlatım)

Bir önceki yazımız olan Yazlık Saç Örgü Modelleri başlıklı makalemizde Yazlık Saç Örgü ve Yazlık Saç Örgü modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
yirtik pantolonlar
Yeni Sezon Yırtık Pantolon Trendleri

2013 - 2014 Yırtık Pantolon Trendleri Son yıllarda inişli çıkışlı bir yol izleyen yırtık pantolonlar , bu yıl trend olmak...

Kapat