İdeal kalça için ipuçları!

İdeal kalça için ipuçları!
26 Eylül 2012 tarihinde eklendi, 1.661 kez okundu.

Kadınların fiziksel anlamda en fazla özen gösterdikleri bölgelerinin başında kalçaları yer alır. Her kadın daha net ve kıvrımları düzgün olan kalçalar hayal eder ve bunun için belli yöntemler dener. İşte bu nedenden dolayı hazırladığımız bu özel makalemizde ideal bir kalça yapısı için yapılması gerekenleri sunuyoruz. Eğer kalçalarınızı ideal standartlara ulaştırma niyetindeyseniz bu özel önerilere mutlaka bir göz atmalısınız.

Üç farklı popo formu var; elma popo, armut popo ve düz popo…

Her ne kadar yuvarlaklığı ve formuyla en ideal popo olarak elma lanse edilse de, modanın etkisiyle diğer iki formun da seksi kıvrımlara dönüşmesi mümkün.

Tabii ki, bugünden yarına ideal bir popoya kavuşmak imkansız. Ama hedefe kilitlenip, sıkı ve doğru bir çalışmayla, aşağı yukarı altı hafta içinde ilk olumlu sonuçlara ulaşabilirsiniz.

İdeal popo için ipuçları

– Hareket edin, en azından haftada beş-altı kez.

– Asansör değil mutlaka merdiven kullanın.

– Yürüyüş, egzersiz ve bisiklet yaz kalça estetiği için en ideal sporlar.

– Spor salonlarının karın-bacak-popo pilates kurslarına katılın. Yoganın da kasları güçlendirir ve dokuları gerginleştirici etkisi vardır.

– Evde spor salonunda öğrendiğiniz popo kaslarını güçlendirici tek bir harekete odaklanın. Günde 15 dakika yeterli olacaktır.

Kalça pedli çamaşır

Eğer spor salonlarındaki egzersizleri çok ağır buluyor ve kendinizi o kadar güçlü hissetmiyorsanız o zaman seksi bir popoya sahip olmak için iki özel fırsatınız daha var: Ya poponuzu daha belirgin gösterecek kalça pedli çamaşırlar kullanabilir ya da iyi düşünüp, estetik yaptırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Güzel Saçların Sırrı başlıklı makalemizde Güzel Saçlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Cilde hangi vitaminler iyi geliyor
Hangi vitaminler cilde iyi geliyor?

 cilde iyi gelen vitamin önerileri tavsiyeleri hangi vitamin cilde iyi gelir Cilde iyi gelen en özel vitaminleri sizler için sunuyoruz...

Kapat